Боядисвате ли се у дома?

  • 3 600
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Рискувате ли свеки, съседката или приятелка да ви омаже с купена от вас боя и какъв е резултатът след такъв експеримент?
Преди месец си купих една боя на Палете - златисто русо, въпреки че досега винаги съм ходела на фризьор и там са ме боядисвали с професионални бои ...
Въпросът е, че сега все не ми стига време, но пък от друга страна в момента не съм руса, а кестенява /т.е. имам някаква боя по косата си, която трябваше да е някакво тъмно русо, но вече не е/ и не знам какъв ефект ще стане от боята. Та затова вече месец си я държа тая боя и се чудя да накарам ли някой да ми я мацне или да я хвърля и отново да си ида на фризьор?

# 1
  • Мнения: 168
 О,да!Аз се оставям в ръцете на мъжа ми Grinning Той ме боядисва по-добре от някои фризьорки при които съм ходила...Но пък и аз никога не съм си променяла цвета-кестенява съм и такава боя използвам,просто за освежаване на цвета  и за прикриване на първите бели косми по главата.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 659
Само в къщи се боядисвам. И мен ме маже мъж ми. Не му е приятно и дудне, но стискам зъби докато клепа Grinning. Ползвала съм и майка ми и сестра ми, но най-доволна съм от любимия Heart Eyes.

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ами предимно вкъщи сама се боядисвам. Засега го докарвам много добре цвета, имам предвид, че е равномерно; занапред обаче съм пазарила мъжо да ме клепа Wink.

Анита, не я хвърляй боята, вземи я и отиди с нея при фризьорката. Аз така правя, когато реша, че не ми се занимава сама Peace

# 4
  • Мнения: 1 704

Боядисвам се сама без намесата или помощта на който и да било. Отнема ми не повече от 10 мин. На фризьор съм ходила около 2 години докато успея да си махна черната боя от естествено русата коса Rolling Eyes исках да стане възможно най-постепенно, затова минах през червена, тъмно кестенява, кичури разни шарени и т.н. за което си трябваше намесата на фризьор и съм много доволна че косата ми не пострада въобще..

# 5
  • Мнения: 1 722
Въпросът ми по-скоро е свързан не с поддържането на вече постигнат цвят, а дали се осмелявате сами да се пробвате за по-голяма промяна - например в моя случай от кестеняво в русо?

# 6
  • Мнения: 1 146
От около 2-3 години само с къна се мазотя - сама в къщи. И то по най-дивашкия начин. Слагам ръкавици на ръцете, започвам да бъркам в купата с къната и мажа усилено. Супер ефект постигам. Преди това бях с боя, на фризъор ходих, и малко ме беше страх сама в нас да експериментирам с нови цветове.

# 7
  • Мнения: 3 356
Винаги се боядисвам сама-останалото -на фризьор.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Боядисвам се сама без намесата или помощта на който и да било. Отнема ми не повече от 10 мин.

И аз така. Винаги се получава идеално и ми отнема много по-малко време - 10-тина минути за намазването и половин час престой после. За боядисване при фризьор съм ходила само, когато съм си правила кичури.

# 9
  • Мнения: 7 186
Въпросът ми по-скоро е свързан не с поддържането на вече постигнат цвят, а дали се осмелявате сами да се пробвате за по-голяма промяна - например в моя случай от кестеняво в русо?

Аз не експериментирам с цвета, защото съм с черна коса, но пък ми е абсолютно невъзможно да се боядисам сама. Crazy
Братовчедка ми обаче постоянно експериментира с разни цветове сама вкъщи и резултатите в повечето случаи са много сполучливи. Е, имало е и изненади, но няма как. Wink През месец си сменя цвета на косата ooooh!, но косъма и е много здрав и дебел и косата и е гъста- много носи на третиране. Laughing

# 10
  • Мнения: 1 704
Въпросът ми по-скоро е свързан не с поддържането на вече постигнат цвят, а дали се осмелявате сами да се пробвате за по-голяма промяна - например в моя случай от кестеняво в русо?

Осмелявала съм се да си правя следните експерименти  Mr. Green :

от русо - в червено (по-светло, по-тъмно.. докато ми хареса  Laughing)
от тъмно червено - в катранено черно (изкарах така около 2 години, но трябваше много често да мажа, защото корените ми са руси)
от тъмно кестенява - към пепеляво русо (и други видове русо)
от светло русо - към тъмно русо и кестеняво (това най-лесно  Laughing)
руси кичури на кестенява коса също сама съм си правила няколко месеца

Не се осмелих само да си изсветля косата от черно към русо както казах по-горе.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Мен ме боядисва сестра ми в къщи.  Почти винаги с една марка боя и цвят. Но в тинейджърските ни години решихме да боядисам нея от тъмно  кестенява коса да я направим руса с боя купена от магазина. Тогава нищо не разбирахме от бои и цветове. Резултата бе морковено оранжево - УЖАС!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Я по-добре отиди на фризьор. Аз бях какви ли не цвето, но като реших да се изсветлявам, дори не се замислих. Представям си, ако бях станала патешко жълта в главата, мъжът ми какъв бой щеше да яде  Twisted Evil Иначе само той си ме боядисва.

# 13
  • Мнения: 46 488
Аз се осмелих да си направя руси кичури, въпреки, че никога през живота ми не бях слагала боя на косата си. Мъжа ми ги прави, косата ми е дълга и просто 30 лв. всеки месец никога не бих дала за едни кичури  Naughty

# 14
  • Мнения: 3 537
Винаги съм се боядисвала и се боядисвам сама.Досега се справям успешно Wink

Общи условия

Активация на акаунт