д-р Янкова или д-р Ковачева?

  • 1 052
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 022
Моля Ви дайте си мнението. Като отношение познавам д-р Янкова от 1 прегфлед на видеозон (по-точно 2), но сега ми се налага да ходя на гинекологичен преглед, за д-р Ковачева само съм чувала хубави неща, но не я познавам нито по физиономия, нито съм имала контакти с нея. Моля кажете ми при коя да отида, коя е по-добра според вас, проблемът ми явно не е само гинекологичен, а и ендокринологичен, ако има такава дума, т.е. комбиниран е с щитовидната жлеза.

# 1
  • Мнения: 8 450
Доктор Ковачева е моята лекарка,която безкрайно уважавам и на която съм много благодарна.Съмнявам се обаче,че се занимава с ендокринология.Може би трябва да потърсиш гинеколог с такава тясна специалност.Успех!

# 2
  • Мнения: 1 393
И аз съм безкрайно доволна от д-р Ковачева  newsm10

# 3
  • Мнения: 1 022
Ама аз мислех да ходя на гинеколог и ендокринолог, т.е. на два специалиста, но знам че понякога имат връзка двата проблема. В тази тема конкретно питам за гинеколозите, защото ендокринолог си имам, явно малко неправилно съм задала въпроса.

# 4
  • Мнения: 8 450
Ама аз мислех да ходя на гинеколог и ендокринолог, т.е. на два специалиста, но знам че понякога имат връзка двата проблема. В тази тема конкретно питам за гинеколозите, защото ендокринолог си имам, явно малко неправилно съм задала въпроса.
В такъв случай твърдо ЗА Ковачева!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Точно за коя д-р Ковачева става въпрос? Има няколко в София, така че е добре да се уточнява

# 6
  • Мнения: 1 022
тази в света софия (тина киркова)

# 7
  • Мнения: 1 568
Д-р Рени Ковачева! С две ръце съм за нея!
Янкова е мнооогоо млада ... Имаха спор двете дали плацентата ми е чиста превия или частична превия. Ковачева позна. Тя ме оперира и изроди бебето ми!

# 8
  • Мнения: 8 450
И аз имах предвид Рени Ковачева!

Общи условия

Активация на акаунт