Хрема от беба на мама,а обратното може ли???

  • 831
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте мами!
Преди 2 дена бебка имаше малко хрема,но я оправихме с физиологичен разтвор HugНо днес се появи друг проблем-аз съм с хрема ooooh!И е доста силна.Папаме само кърма.Та въпроса ми е ще я прехвърля ли тази хрема на бебка?Надявам се да не е така,но.. PraynigА аз освен чист парацетамол мога ли нещо друго да пия?Моля дайте съвети,щото много ми е трудно да я държа далеч от мен и да не я целувам newsm45

# 1
  • Мнения: 666
 Докато кърмиш не пий дори парацетамол, поне така ми казаха лекарите, ако имаш хрема пробвай да я лекуваш с физиологичен разтвор

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Докато кърмиш не пий дори парацетамол, поне така ми казаха лекарите, ако имаш хрема пробвай да я лекуваш с физиологичен разтвор
Напротив, само парацетамол можеш да пиеш. Аз пиех даже от сиропа на бебето. А хрема при възрастен с физиологичен разтвор не минава лесно Cry Можеш да си слагаш Ксилометазолин, Мукосептонекс и Виброцил. Peace

# 3
  • Мнения: 2 171
Парацетамол може да се пие, нали бебешките сиропи Панадол и Калпол съдържат основно парацетамол. Също и капките, които ти е написала Димана са безопасни при кърмене.

# 4
  • Мнения: 955
Звънни на лекуващата утре, но не се оставай без лек. Не очаквай да мине от само себе си, аз така си докарах от една хрема толкова болно гърло, че сега не мога да преглъщам от болка.

# 5
  • София
  • Мнения: 560
И вит. С-3х1

# 6
  • Мнения: 120
Както са те посъветвали другите майки и просто кърми с маска на лицето (продават се в аптеките). Така ще си спокойна и ще можеш да си близо до бебчето, без опасност от предаване на хремата. Hug

Общи условия

Активация на акаунт