За обезцветителите при изрусяване, кичури

  • 1 411
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 576
Оф, пред дилема съм.  Rolling Eyes
Другата седмица съм на фризьор и по принцип ме правят с Лореал.
Кестенява боя в корена и кичури с обезцветител, после матиране.

Да, ама в последно време почна да ми излиза доста солена сметката, и то най-вече заради кичурите защото се била дигнала цената на блондора - Платиниум май се казваше.

Та се чудех дали ако ми направят кичурите с обикновена "италианска" боя няма да ми се прецака косата??
Салона е добър и фризьорките твърдят, че въпросната италианска боя била супер, естествено не можела да се сравнява с Лореал, но била на високо ниво  Confused

Сега планирам кичури на цялата ми коса (а тя е дълга и гъста) и ако съм с Лореал 80лв са ми само те  #Crazy

По принцип знам, че блондора си е блондор - винаги изтощава косата, т.е няма безвреден.
Та има ли смисъл да плащам двойно за обезцветяване с Лореал???

# 1
  • Мнения: 5 140
Ми щом са ти казали, че италианската боя е на високо ниво, действай.
Леле не е ли множко само за кичури 80лв  #Crazy newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Надя, ти за 80 лева ще си купиш 3 кутии хубав блондор / 1,5 кг/ + 1 литър окислител. Малко множко ми се вижда да ти кажа, а каква е боята с която предлагат да ти направят кичурите?

# 3
  • Мнения: 3 576
Знам, че е много затова не ми се дават.
Досега правих само корени кичури и беше ок, но сега за цялата коса...... не ми се мисли.

Италианската е Selective, не съм чувала абсолютно нищо за нея, но явно ще я пробвам...
Нали на теория всички блондори действат по един начин, съмнявам се да има такъв който не уврежда косата???

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За блондорите е така, въпреки, че има разни с масла из тях ужким щадящи косата, бла, бла обаче.
А за боята и аз за сефте я чувам, дано се окаже хубава и да не е някоя безамонячна на билкова основа, че кичури ще ти станат само в мечтите ти.
После да се похвалиш с резултата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт