Коя количка да избера?

  • 1 652
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте!!! Моля Ви за съвет. Моето бебче ще се роди в началото на месец юни, помогнете ми в избора на количка. Колебая се между марките Chicco  trio S3 discovery и марката Quinny-buzz.  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 809
Аз съм за Quinny-buzz   Party

# 2
  • Мнения: 2 071
Аз съм с Куини Бъз и съм много доволна - количката е маневрена, може лесно да се бута с една ръка... много мога да ти пиша за предимствата й. Като се роди дъщеря ми 4 месеца ползвах на КАМ, сега ходя да вземам детската кухня с нея - ами да ти кажа разликата е огромна. Недостатъкът на Бъза е, че няма багажник, но разбрах от вносителите, че скоро и това ще има.

# 3
  • Мнения: 5 370
За Куини и аз съм с 4 ръце-макар че не този модел имаме, но го познавам добре. Peace Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 558
Трябва да прецениш дали има много дупки и неравности по пътя, където ще се разхождаш - ако е така, Чико ще ти е по-удобна, защото предното колело е голямо. Тя е по-проходимия вариант.

# 5
  • Мнения: 2 663
И аз съм се спряла за сега на Chicco S3,изглежда ми много здрава,маневрене и лека.А и  всичкте аксесоари влизат в цената!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Chicco  trio S3  Peace
И на мен много ми харесва а и доста лесно се сгъва. Само таткото още се дърпа  newsm78 ама ... имам още няколко месеца да го навия  Joy

# 7
  • Мнения: 2 723
Ооооооо, Чико, аз си я бях харесала нея, но като родих този модел го нямаше.
Куини-то не е функционална, няма никакъв кош за багаж, което скоро ще се убедиш е много важно. Предното колело е много малко, така че не е много удобно за лошите терени и дупките. Много е гъзарска, но това не е най-важното.
Междъвпрочем, като така и така си склонна да даваш толкова пари има много добри колички на бебе конфор и на плей. Виж тук http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=155&pc=65&lang=1. Аз лично съм с Плей и сум адски доволна, въпреки че дадохме повечко пари ей такава е http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5957&lang=1

Успех в избора

# 8
  • Мнения: 3 926
Бъз-а не го препоръчвам заради малкото предно колело и липсата на багажник.
Кикото (чикото) идва доста тежичко и не му се върти предното колело
Виж Бебе Конфорт са друга работа - отиди в Малечкото на Константин Величков и погледни Хай-трек-а - всичко си му е на мястото. И е единствената триколка, на която предното колело може да се фиксира от дръжката - няма да се гъзиш посред улиците Wink А повярвай наистина е по-лесно да качваш тротоари с фиксирано предно колело. И ако избереш този вариант може и да не вземаш зимен кош. По-добре само кошница за кола и чувал, защото бебочеството може да стои в летния кош още от втория, третия месец, а зимния кош доста бързо отеснява и после заема място вкъщи Grinning Количката тежи 11.5 кг. По-лека е и от Бъзз-а и от Чикото Grinning

# 9
ако можеш да си позволиш HIGH TREK  на BEBE CONFORT  newsm10 newsm10 newsm10
много са предимствата и.Цяла зима сме с  коша за кола,заради стериупора адски топли на бебун,в него си играе,а лятната част може да се постави в двете посоки;към тев и......няма непреодолими препядствия.Аз също бях харесала Chicco ,но сега въобще не съжалявам,все пак количката ти става ежедневие,трябва да ти е адски комфортно успех  bouquet

# 10
  • Мнения: 384
А някой може ли да ми каже дали количките на Neonato са добри,хвърлила съм око на лятната-има две нива на седалката,седнало и легнало,струва около 198лв.Благодаря,предварително!

# 11
  • Мнения: 5 288
mira_27, колко струва Hiht Trek, колко тежи, колко са положения на гръбчето и дали има зимно чувалче и дъждобран?

# 12
Базовият модел е 770 ,лошото е че чувалът и дъждобранът се водят аксесоари и са допълнително.Дъждобранът е 35 лв;лично аз съм си взела зимен чувал ТСМ newsm10 за 20 лв и съм мноого доволна;с естествен пух

# 13
Няколко положения на летния вариант;от легнало-до седящо;не е от най-леките с точност 8кг

# 14
  • Мнения: 5 288
Благодаря за информация!  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт