dogadan form??????

  • 5 790
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Някъде из форумите четох за този чай, не съм сигурна дали така точно се казва, и реших и аз най-накрая да го потърся.Питах къде ли не, никъде го няма в Пловдив и като питам аптекарките ме гледат "много приятно". Ще съм благодарна ако някой знае откъде да го купя?

# 1
  • Мнения: 1 639
Не съм запозната , за какво се ползва?
Ако знеш правилното име с Гугъл можеш да си намериш инфо , а нищо чудно и онлайн магазин , който да го предлага . Wink

# 2
  • Мнения: 5 317
Ако става въпрос за този http://cgi.ebay.de/Mit-dogadan-form-Tee-gesund-abnehmen_W0QQitem … 877QQcmdZViewItem,не съм го виждала никъде.

# 3
  • Мнения: 418
Dogan Form e TURSKI CHAI- turska marka chai,.... bivshijat mi maj e ot tam i kogato hodehm v istanbul si pieh tozi chai... imA DOGAN YESIL CHAI - zelen chai, i DOGAN FORM CHAI- ima go s limoni -- i tozi vtorija e za otslabvane ,a parvija za prechistavne....i az otslanbah za 3 dena s 2 kg - ne che iskah -- az i taka sam 50... no iskah da si prechistja sistemata .. i pieh tezi chaiove s med... celija den pone 2 litra... a sutrin do 12 na objad samo chai.. i posle ot 12 do kam 8 samo plodove i zlenchuci i chai .... i vednaga se pojaviha plochkite Wink taj che chaja go preporachavam goresho , no osven ot istanbul v BG ne zna kade mojehs da go namerish,... az po princip sam v NY i tuk imame turski market taj che go ima i tuk.... probvaj apteki ....uspeh Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 611
Това е турски чай и е "уж" за отслабване. Във всеки турски магазин в Германия се продава (1.99 евро).
На няколко пъти провбах да го пия, е, не можах. Скъсах се от стомах.( а уж ми е здрав стомахът). Освен, че е силно разхлабващ (това, десетина-петнайсет пъти дневно да посетиш тоалетната, започва да ти се струва нещо нормално), то той съдържа Сена, която изключително много дразни лигавицата на стомаха.  newsm11

# 5
  • Мнения: 1 639
Е , тогава можеш да си ползваш и така познатият "Зелен чай"  Wink
Има го навсякъде  и е със същия (д)ефект  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт