постоянно е по петите ми

  • 411
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
здравейте дано не ви изглеждам като некадърна или лоша майка но дъщеричката ми (Наталия на 1 годинка е) постоянно ме следва по петителНе мога до тоалетната да отида,ходи след мен ,дърпаме за краката и това е постояннолбях решила да я оставя в леглото й докъто си свъпша работата нямьте си напредстава за какъв рев става на въпрослКомшииката ми отдолу се уплашила и се качи да види какво е станало.А не беше такава преди да проходи,за разлика от други бебета си стоеше и си играешесама никога съм нямала такъв проблем с часове е седяля сямя беззвук да издаде.Сега не признава дори баща си хваща се за краката ми и не д9ава на никой да я пипне. Моля ви дайте ми някякъв съвет направо ще откача вече!!!

# 1
  • Мнения: 4 392
Ако ти си лоша маика,то тогава и аз сьм! LaughingНо си кьсметлиика.Моята е още на 8 месеца и от няколко дни го прави. Rolling EyesИ аз се чудя какво става!?Не е проходила,но цял ден хвьрчи с паяка и оре навсякьде Laughing .Когато смо за малко напусна стаята,почва един рев(сьс сьлзи)!!!Мислех си,че е може би заради това,че последните дни беше болничка,никнат и зьби и постоянно я носех,защото не можеше да си седне на дупето(беше зачервено и много я болеше! Cry)...Дали пьк не я разглезих?!Може би е нещо моментно. newsm78До сьвсем скоро сьвсем спокоино си стоеше на столчето вьв всекидневната ,а като и се приспеше си заспиваше там.Когато искаше да стане,я слагах в паяка...Но сега не седи даже и половин час в неиното столче,а когато искам да я сложа там,се изпьва като струна,сякаш има бодлички в дупето  WinkА какво ще правя,като проходи?Може би ,защото я гледам сама newsm78 Дали пьк не се привьрзва прекалено много кьм мен?Уф,не знам....
Но не си само ти,ако това ще те успокои Wink Laughing
Дано мамите с  по големи деца да си кажат тежката дума тук...

# 2
  • Мнения: 4 406
аз имам този проблем от няколко дни- и доста ме учудва... досега не е проявявал чак такава привързаност, играе си с часове сам, без да му дотрябвам или само се оглежда дали съм наоколо, но не ме занимава.
предполагам, че е само период и ще отмине

# 3
  • Мнения: 1 809
Така е и  у нас  Wink
Хриси все още ходи след мен ... където и да отивам- и тя там (вкл. и в WC-то  )  Tired като ваденка ми се е залепила  Crazy
Какво да направя, като сме по цял ден двете  Rolling Eyes
Детско филмче гледа до 15 минути- не повече , което пък също е добре  Flutter да се заиграе с нещо - мне  Naughty трябва задължително и аз да присъствам и да се правя на палячо за да може да ми се  hahaha
Виж, ако се укроти за повече от 3 минути....със сигурност прави беля  Mr. Green

Мисля си, че след като тръгне на градина (и свикне по-точно) , ще е различно.
Пък и сега излизаме по-рядко на вън, отколкото лятото .

Според мен това е причината - скучно им е   Crossing Arms  искат внимание  Party
както и ние     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт