Сутиен за кърмачки. Къде?

  • 585
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Мами, я, да ви питам аз, сигурно имате опит,
дайте съвет, къде може да намеря кърмачески
сутиен за цицореста мама. Нали трябват 1-2
номера по-големи от преди забременяването,
та, ако съм имала сутиен с чашка D-Е,
сега ще ми трябва такъв с чашка F-G.
Обиколих сума-ти online-шопове, ама там
номерацията спира до D. Къде да търся?
Може и не само в net-а.

Моля, не местете темата при майките,
там пишат предимно жени от България,
нуждая се от информацията на чужбинските мами.


# 1
  • Vienna
  • Мнения: 519
H&M продават. номерацията е то4но такава каквато и досега си носила, просто е предвидено, както и дрехите 3а бременни (ако си носила номер 40 и като бременна номер 40). не zнам дали ве4е се е родило бебето, но а3 бих те посьветвала да и34акаш да се роди и да ти доиде млякото (така ли се ка3ва на бьлгарски???), тогава наи добре ще стане с ра3мера. а3 си купих един и него пол3вах по4ти никак, носех си сутиените от преди 8които бяха от по еласти4ните), бяха ми мн. по удобни

# 2
# 3
  • Мнения: 2 567
Лиска, аз си взех 2 броя от Кауфхофа. И до ден днешен си ги нося  Peace Струваха около 13-14 евро парчето.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 085
В Mueller са около 10 Е, моите са оттам и съм доволна. Sunglasses

# 5
  • Мнения: 150
и аз от мулер си купувах и не бе6е никак ло6

# 6
  • Мнения: 1 178
Изпитвах непоносимост към всяка изкуствена материя, така че е добре да се съобразиш и с това. Относно номерацията пак зависи колко ще се уголеми, аз от "С" купих "Д" и ми бе точно, имай в предвид че и обиколката играе роля. Най-доволна останах от Babydream na Rossmann. Някои предпочитат по свободен други по-стегнат, аз съм от първите.

# 7
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Лиска конкретен съвет не мога да ти дам - но исках да ти кажа 4е във всеки един магазин свързан с бебета (но не само за дрехи а и за принадлежности ) , продават такива сутиени - дори и да не ги види6 ...ако попита6 веднага ще ти извадят (поне при нас е така ). за 4ашката незнам .. наистина е добре да си вземеш дълбока защото като по4не6 да кърми6  ще натежат Simple Smile . ли4но аз оба4е увели4их номерацията от 95 на 115 ! така 4е може би е добре да из4акаш и да си купи6 да кажем 1  ,а после да купи6 още .... . гледаи да е паму4ен целия сутиен - имах един изкуствен отстрани  - ей не го понасях, ужасно ме спарваше . 

# 8
  • Мнения: 636
Олеле, аз съм на средата на бременността, а ве4е преминах от 4ашка B на D  #Crazy

Какво ли ще е като дойде кърмата  Crazy

Ми то след D има само още един размер - DD. Дано се вместя  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 423
Имаше един виц навремето. Из репертоара на един продавач на сутиени:
1. Скоч-лепенки отсреща в книжарницата.
2. Копчета обличат две преки до мене.
3. Палааааатки на последния етаж на ЦУМ.
Ха, сега, де, къде да идем.
Дойде време да завидя на жените с чашка А или Б.

# 10
  • Мнения: 2 567
И аз имах моменти, когато неудържимо си исках старите малки цици. Но постепенно се регулираха и сега, въпреки че още кърмя, си възвърнаха размера  Peace

Общи условия

Активация на акаунт