Дали и расте зъб?

  • 503
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 999
Знам, че темата за пробиването на първите зъбчета е коментирана много пъти, но искам да ви питам нещо конкретно! Praynig

От миналата седмица София е болничка, със адски червено гърло и вдига от време на време температура. Вчера направи много висока температура около 39,8 и едвам успяхме да я смъкнем. Почти целия ден поддържаше висока температура.
Другото, което ме притеснява е, че дриска често (зелено Sick) и за един месец не е наддала нищо. И нищо чудно с това боледуване. Confused
На татито по същия начин му е избил първия зъб - с много червено гърло и много висока температура. Лекарката вече няколко пъти я преглежда, но зъб няма и няма.

Кажете ми при вас имало ли е тези симптоми? ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 39 715
Дияна имаше всичките тези симптоми, без гурло, но при избиването на 5+ зъб. Т.е. почти всичките зъби избиваха с температура, понякога и разстройство.
1вия даже не го усетих кога изби, просто тропна на лъжичката.

Консултирай се с лекар. На мен лично това "почти ненаддала" не ми харесва. Но аз не съм спец.

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
По-добре се консултирай с лекар. Това гърло, разстройство, температура и ненаддаване не са на добро.

# 3
  • Мнения: 1 999
Предписаха и антибиотик и от вчера го даваме. Лошото е, че не ще да го пие и го повръща. С триста зора я лекуваме. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт