Къде сте виждали продуктите на Биотрейд?

  • 1 132
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 567
Четох с интерес преди препоръките ви за ексфолиращия лосион и маската за лице на Биотрейд и ето, че сега съм в София, а не мога да намеря никъде из централните софийски аптеки техни продукти  Confused
Ако някой е виждал, ще се радвам да сподели  Heart Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Лелеее Шошка  хич не съм сигурна ама виж на щанда на Лечител в Халите ...там има Талодерма и нещо ми се върти, че имаше и Биотрейд Thinking . Късмет в търсенето  Grinning !
Дано се включи някой по- информиран .

# 2
  • Мнения: 2 567
Мерси  Hug
Междувременно се обадих в офиса им и ми дадоха 2-3 аптеки, където се продават  Wink Утре ще ги проверя!

# 3
  • Мнения: 1 205
6o6i сори, че ти пиша в темата, ама да не пускам друга ...
А къде в Пловдив мога да намеря Биотрейд ? Знам, че в аптеките се намира, но споределете в кои аптеки Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз се поозорих, докато открия, но имаа - в аптеката на Графа, точно на Попа.И момичетата са много сладки Peace

# 5
  • Мнения: 5 313

А къде в Пловдив мога да намеря Биотрейд ? Знам, че в аптеките се намира, но споределете в кои аптеки Praynig
И аз ще съм благодарна.  bouquet

# 6
  • Мнения: 35 891
в аптеката по диагонал на "Ремедиум" на ул. Шишман съм купувала лятото

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В една от кварталните аптеки (Люлин). Дори и да няма точно това което търсиш, мацката ти го доставя на следващия ден. Аз така си купих избелващия крем на Биотрейд.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз съм купувала от Ремедиум зад Попа и на Шишман

# 9
  • Мнения: 54
В Пловдив  - в денонощната аптека на "6-и Септември" до Четвъртък Пазара.

# 10
  • Мнения: 2 567
Благодаря ви!   bouquet
В Ремедиум на Шишман миналата седмица имаха само лосиона.
Утре ще проверя и на Графа, девойката от офиса им също ми я спомена.
А иначе за мамите от Пловдив-обадете се в софийския офис и питайте. Или се обединете няколко и си поръчайте. Доставката пак според служителката им е 3-4 лева.  Wink

# 11
  • Мнения: 5 313
В Пловдив  - в денонощната аптека на "6-и Септември" до Четвъртък Пазара.
Благодаря.  bouquet

# 12
  • Мнения: 8 505
Санита ги зареждат,в Пловдив би трябвало да има Санита (или се лъжа... newsm78 ).

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
В една от кварталните аптеки (Люлин). Дори и да няма точно това което търсиш, мацката ти го доставя на следващия ден. Аз така си купих избелващия крем на Биотрейд.
Би ли казала в коя точно люлинска аптека?

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 426

Цитат
Би ли казала в коя точно люлинска аптека?
Цитат

Намира се в 10-ти мрн. Аптеката се казва "АйРус". В близост до нея е "Т-маркет".

Общи условия

Активация на акаунт