секцио и ластичен колан

  • 1 418
  • 24
  •   1
Отговори
Колко време след операцията сложихте ластичен колан, ако въобще сте ползвали? Все си мисля че е по-добре да си стегна корема с колана още след самото раждане, не защото мисля за фигурата си, а ми се струва по-безболезнено и удобно???????......Вие как постъпихте?

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 08:48 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 047
Сложих около месец и половина след секциото. Незнам защо, но мисля , че от него ми тръгнаха пак лохии .  newsm78 Рядко го слагам.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Около 5-6 дни след операцията.Бях го взела в болницата,но операцията много ме болеше (направих алергична реакция към цитопласта) и не можех и да си помисля да сложа върху раната нещо

# 3
  • Мнения: 35 891
препоръчаха ми, но не съм слагала

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не съм слагала/засега/,но и не мисля да слагам.

# 5
  • Мнения: 7 186
Не съм слагала, не съм и възнамерявала. Корема ми се прибра много бързо.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
На 2-рия ден сложих.

Не го държах по много време, защото мускулите стават мързеливи така. Не знам от него или от коремните преси /почнах на 10-тия ден с тях/ корема ми се прибра бързо.

# 7
  • Мнения: 2 309
Както при всяка тема и тук има две страни.Аз сложих веднага след като ми свалиха конците и го носих около 4 м. нон стоп,единствено го свалях като се къпех разбира се Laughing Стомаха ми се прибра!!!Моята приятелка роди месец преди мен и лекарката и каза да не носи колан,защото мускулите ставали "мързеливи" #Crazy според мен са пълни глупости...и сега тя страшно много съжалява,понеже стомаха и все още не се е прибрал.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 679
На 5-6-ия ден след операцията си го сложих. Смятам, че ми помогна да ми се прибере шкембето.

# 9
  • Мнения: 7 640
Не съм слагала, не съм и възнамерявала. Корема ми се прибра много бързо.
и аз Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 70
20тина дни след операцията, но го слагах от време на време, само когато излизахме на разходка, защото корема ми се люшкаше като желе. Корема ми се прибра почти без негова помощ и без коремни преси към 3тия месец, но сланинките, които си имам отпреди все още си ми стоят

# 11
  • Мнения: 2 085
Аз сложих след като ме изписаха и все още го нося чат-пат, но файда никаква Cry Cry Cry

Не знам от него или от коремните преси /почнах на 10-тия ден с тях/ корема ми се прибра бързо.
Браво, че си имала смелост толкова рано да почнеш коремните преси!  newsm10

# 12
  • Мнения: 46 437
Носих от изписването (6-ти ден след секциото), докато спрях да изпитвам дискомфорт (8-ми денс лед секциото). Значи 3 дена  Grinning
Носех го, защото ми беше удобен, иначе и на мен ми казаха, че може да направи мускулите мързеливи, ако се носи дълго време.

# 13
  • Мнения: 2 085
Аз това за мързеливите мускули нещо не мога да си го обясня?

# 14
  • Мнения: 666
 Не ползвам  ластичен колан , той няма нито да ти прибере корема , нито мускулите да ти стегне , коремни преси почвай след 10 тия ден

Общи условия

Активация на акаунт