Мъжка "пилотска" чанта

  • 1 355
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 228
Мъжът ми често пътува за кратко и такава чанта би му вършила страхотна работа. Сещате се - нещо като кожено куфарче, но по-дебело от стандартните т.нар. "дипломатически"куфарчета. Искам да го изненадам за Св. Валентин  Heart Eyes, но не съм виждала отдавна. Някакви идеи къде да намеря? Ако знаете конкретни места, ще ви бъда още по-благодарна, защото нямам много време да обикалям магазините.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
в Самсонайт със сигурност ще ги има ( едни такива дето се закодират отгоре нали това търсиш) имат магазин като тръгнеш от Младост по околовръстното посока Шел Симеоново и свиваш вдясно за малинова долина ( даже има табела).
Понже май не обясних като хората Embarassed - ето ти сайта
http://www.atg-apa.net/index1.htm
Може би и чанти Светла имат, ама марката си е марка  Wink

# 2
  • Мнения: 1 547
И на мен ми хрумва нещо, само дето не помня точната марка. Магазинът за чанти се намира на Солунска като вървиш от Витошка посока Славейков от лявата страна. Съвсем в началото е. На ъгъла е аптеката и може би един-два магазина след нея. Италиански са. Забравила съм как се казваха точно. Ако ти е удобно, мини да видиш. Имаше страхотни чанти за къс път.  Hug

# 3
  • Мнения: 5 228
Ей, вярно че в Самсонайт трябва да порверя. Аз съм ходила преди време в шоу-руума (прекрасна българска дума) на Климент Охридски, но сега не се сетих. Надявам се единствено да не трябва да си продавам колата, за да купя чанта.  Laughing
Там, между другото, на втория етаж, преди време /преди ок. 2 години често ходех, сега  предполагам, също/ имаше страшни маркови якета на доста прилични цени.
Смърфи, и на Солунска ще проверя. Не го знам магазина, но ще го намеря.

# 4
  • Мнения: 1 547
 Heart Eyes Фукли, провери якетата. Имам едно оттам, но вече се разпада. За съжаление, едно птиченце ми каза, че вече нямало якета. Този магазин се бил изнесъл на друго място. Тъкмо ще вземеш прясно инфо по въпроса  Wink

# 5
  • Мнения: 5 228
Ще проверя и ще докладвам (ако някога успея да стигна до там).

Общи условия

Активация на акаунт