има ли някой от форума със силикон?

  • 1 684
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
някой от форума правил ли си е операция за уголемяване на бюста?ако да моля споделете кой хирург ви прави и как мина всичко  bouquet

# 1
  • Мнения: 171
през април планирам операция за увеличавяне на бюста. моля ако някоя от вас е минала вече по този път да препоръча добър хирург.
е явно няма никой Sad

# 2
  • Мнения: 1 250
Еееееее, хайде напъни се мъничко и погледни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63282.0;all   Simple Smile

# 3
  • Мнения: 171
vanessa, мерси за препратката  bouquet все пак ако има някой, който скоро си е слагал нека разкаже в "цвят и картина" Hug

# 4
  • Мнения: 952
Ами има една мацка казва се Изида, тя си е слагала силикон и ако се включи ще ти разкаже подробности, но всъщност тя вече го е направила в темата която Ванеса ти е дала. Laughing айде успех и после да се похвалиш и да разкажеш в "цвят и картина" Laughing

# 5
  • Мнения: 5 577
Ох, искам и аз ... но търся спонсор.

# 6
  • Мнения: 171
Ох, искам и аз ... но търся спонсор.
Laughing искрено ти желая да си намериш Laughing а сега сериозно
знаете ли дали има вечни импланти и къде ги поставятл бях чувала, че mcghan са такива, но не сам сигурна  newsm78 вие знаете ли нещо?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Защо някой да ти пише като ти не искаш да четеш?
В онази тема Изида е писала и за макган, ама няма кой да я отвори! Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 171
meripopins, аз точно с него исках да се свържа, защото съм го гледала в сериозни tv предавания и знам ,че наистина е корифей в областта. ако му знаеш сайта или емейла моля те прати ми ги защото не ги откривам с търсачка Praynig

# 9
  • Мнения: 504
Тук съм, бре, тук  Hug
madalena ,
сложих ги на 27ми май, МакГан са, с доживотна гаранция.
Наистина те моля да прегледаш посочената тема, има много говорено, а ако има нещо, което не сме засегнали - питай, на твое разположение съм.

# 10
  • Мнения: 171
Тук съм, бре, тук  Hug
madalena ,
сложих ги на 27ми май, МакГан са, с доживотна гаранция.
Наистина те моля да прегледаш посочената тема, има много говорено, а ако има нещо, което не сме засегнали - питай, на твое разположение съм.

сериозно ли са с доживотна гаранция? защото днес получих мейл от 1пластичен хирург, който ми пише, че такова понятие като доживотни импланти няма newsm78 наистина съм объркана на теб колко ти излязоха само имплантите? 

# 11
  • Мнения: 2 978
Хахаха едно си баба знае, едно и си пее..

Натисни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63282.0;all

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Еееееее, хайде напъни се мъничко и погледни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63282.0;all   Simple Smile

В тази тема наистина е добре обсъдено всичко около силикона.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Абе момичето иска да си "говори" в нейната си тема бре,не разбрахте ли?! JoyНе и се четат други. Wink Laughing

# 14
  • Мнения: 504
Понятието "доживотна гаранция" означава, че в случай на дефект от страна на импланта те ще ти бъдат подменени без да заплащаш новите импланти. Само операцията.Това означава, че просто фирмата има наблюдения, че качеството е много високо и вероятността да им се случи нещо е малка.

Нямам наблюдения върху цената само на имплантите, смятам, че е около 4000лв, цялата операция мисля, че е към 7000. Не зная другаде освен в Малинов да ги слагат, отиди на консултация там, ще ти обяснят всичко.

Общи условия

Активация на акаунт