Как се пръска лак за коса???

  • 1 041
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
Въпросът ми е доста глупав, но е провокиран от това, че когато фризьорката ме пръска с лак косата задържа около 6-8 часа, а когато аз пръскам едва издържа 5 минути!
Нито лака и е по-хубав, нито пръска повече! Явно аз не мога да схвана технологията! Само за протокола да кажа, че косата ми е доста тънка и трудно задържа каквато и да е прическа!
Та това искам да попитам: как се пръска с лак така, че да задържи прическата?

# 1
  • София
  • Мнения: 9 457
Проблемът не е в лака, нито в начина на пръскане.  Wink
Проблемът е по-скоро, в начина на оформяне на прическата. Добро издухване и пр.
Поне по себе си съдя. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 625
Проблемът не е в лака, нито в начина на пръскане.  Wink
Проблемът е по-скоро, в начина на оформяне на прическата. Добро издухване и пр.
Поне по себе си съдя. Wink
Да ти кажа и аз това си помислих първоначално! Но тя ми показа как да сложа пяната в корените и да издухам косата със сушоара надолу с главата! Като се изправя и пооправя с пръсти косата седи страхотно - гъста, обемна! Красота! Напръскам с лак и след пет минути видът и е "току що излязох от банята"!!!

# 3
  • Мнения: 1 250
Проблемът не е в лака, нито в начина на пръскане.  Wink
Проблемът е по-скоро, в начина на оформяне на прическата. Добро издухване и пр.
Поне по себе си съдя. Wink
Да ти кажа и аз това си помислих първоначално! Но тя ми показа как да сложа пяната в корените и да издухам косата със сушоара надолу с главата! Като се изправя и пооправя с пръсти косата седи страхотно - гъста, обемна! Красота! Напръскам с лак и след пет минути видът и е "току що излязох от банята"!!!

Ако можехме да правим всичко като професионалните фризьори, те, горките, щяха да умрат от глад Mr. Green И аз се издухвам перфектно с четката и сешоара вкъщи, ама косата ми никога не е толкова права, колкото като изляза от салона и никога не се задържа в този си вид повече от 2 дни. Иначе карам по цяла седмица  Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Напръскам с лак и след пет минути видът и е "току що излязох от банята"!!!
Да не би да пръскаш от много близко разстояние и по много, следствие на което да ти се сплесква прическата, вместо да се бетонира?

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз пръскам лак докато си суша косата,май така се запечатва по-добре лакът newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Напръскам с лак и след пет минути видът и е "току що излязох от банята"!!!
Да не би да пръскаш от много близко разстояние и по много, следствие на което да ти се сплесква прическата, вместо да се бетонира?
Пръскам от около 30 см.!  newsm78

Аз пръскам лак докато си суша косата,май така се запечатва по-добре лакът newsm78
Както съм надолу с главата ли да пръскам?

# 7
  • Мнения: 65
аз обикновено не ползвам лак, но когато фризьорката ми слага, го пръска върху гребена, а не директно върху косата и след това не ме вчесва изцяло, а само леко минава отгоре.да кажа,и че гребенът е с едри и редки зъби.

Общи условия

Активация на акаунт