Я предложете нещо за подсилване на имунната система

  • 11 114
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 121
Искам да ви попитам как си подсилвате имунната система? Кое може да се съвместява с кърменето? Питам, защото кашлицата ми се позасили (имам астма), а освен това преди месец се възстанови цикъла и преди менструация ми излиза херпес, което, вярвам, е сигурен признак за понижена имунна защита. Използвате ли някакви такива "вълшебни" капки и хапчета от сорта на Цитросепт (така ли се казваше Rolling Eyes)?

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пия Elevit, виитамини zа бременни и кърмачки, и ям много лимони, поне по един на ден....

# 2
  • Мнения: 3 447
Аз пия Цигапан (екстракт от еленови рога smile3536), и по време на бременността го пиех заради анемията по лекарска препоръка. Ехинацея също, но тя не знам дали е съвместима с кърменето. Женшен + пчелно млечице - и това не знам дали е съвместимо. Шипков чай - и за тебе, и за бебето newsm10

# 3
  • Мнения: 35 891
Зелена Енергия на Аквасорс
вит. С
Ехинацея на д-р Тайс /съвместима е/
Пренатал /витамини/

женшенът - не е съвместим

как ги цедят еленовите рога за екстракта  hahaha

# 4
  • Мнения: 1 878
Аз взимах преди Есберитокс - билков екстракт

# 5
  • Мнения: 590
Аз взимам Зелена Енергия на Аквасорс, но знам че и Пренатал (витамини) са хубави.

# 6
  • Мнения: 3 447
как ги цедят еленовите рога за екстракта  hahaha

Аааа, не знам, Дядо Коледа да му мисли  madnoel

# 7
  • Мнения: 313
Мед и мандарини....наблягам на тези неща и гледам да се храня рационално.

# 8
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Esberitox N,но в момента пия само витамини и ям цитруси.

# 9
  • Мнения: 2 959
Ям джиндър/ добавям към сутрешният ми зелен чай и към обедната и вечерната салата/. Също така ям и лененено семе към салатите. Портокали, грейпфурт и ананас, а също и лимон. Една лъжица мед. И се моля това да е достатъчно, защото мразя всякакви лек- ва.

# 10
  • Мнения: 919
Нещо много ефикасно - казва се ISOPRINOSIN - мощен имуностимулатор. Ще се изненадаш колко помага. Съвместимо е с кърменето Grinning

# 11
  • Мнения: 219
Правя си смес от 1 кг. мед и сока от 1 кг. лимони и го къркам разредено с вода и досега поне 3-4 пъти ме спасява от разболяване покрай децата. Пробвай  newsm10

# 12
  • Мнения: 7 106
Правя си смес от 1 кг. мед и сока от 1 кг. лимони и го къркам разредено с вода и досега поне 3-4 пъти ме спасява от разболяване покрай децата. Пробвай  newsm10

 newsm10

Мед+смлени орехи= всяка сутрин по една лъжичка на гладно.
2-3 скилидки чесън на ден
всеки ден по един фреш от 1 портокал+1 грейпфрут+1 лимон, или цитруси на корем

# 13
  • Мнения: 3 760
Аз пия препарат "Имуно" на Биодоктор-про. Съдържа течни билкови екстракти вкл. от ехинацея. Знам, че същата фирма има и "Ехинацея", но засега съм доволна от това, което пия. Когато се сетя пия и вит. С.
А за цитрусите-доколкото знам увеличават коликите на бебчо и затова не смея да ги ям/пия.

# 14
  • Мнения: 1 735
Сутрин задължително пия билкови чайове с мед.
Следобед орехи или други ядки.
В менюто ти гледай да присъстват морски дарове.
Скумрия на скара с копър и много лимон -редовно си похапвам.
Салата от настъргани моркови,ряпа и целина със зехтин,лимон и маслини-всяка вечер.
И почти всяка вечер-лук,чесън и люти чушки.
Резултатът е ,че около мен всички грипозни,а аз и бебето-кукуряци отвсякъде!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт