premahvane okosmiavaneto po liceto

  • 755
  • 11
  •   1
Отговори
Ot niakolko godini si maham kasm4etata nad gornata ustna no sled bremenostta mi se poiaviha i po bradi4kata i buzite.Savsem nezabelijimi osobeno kato gi izrusia ni gi ima i me drazniat.i iskam okon4atelno  d a se otarva ot tiah.Koi e nai efikasnia metod za tova?4uvala sam za lazerna epilacia no ne sam mnogo naiasno kakvo to4no prdstavliava.Nikoiizpropval li e tozi ili drug metod?ako znaete i mestata kadeto se izvar6va v plovdiv i tel za kontkti.

# 1
  • Мнения: 5 391
Вероятно лазерната епилация е най-добрият вариант.Аз лично се научих да махам окосняване по лицето с конец.

# 2
  • Мнения: 213
Филипа как с конец?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 765
 И ман ми е интересно как става ?

# 4
  • Мнения: 5 391
Научи ме една мацка, която дълги години е работила в Дубай и там жените се обезкосмявали навсякъде с конец.Е, аз мога само на лицето, щото е по-малка площа.Принципа не е никак сложен, но изисква да бъде показан, не може да се обесни.

# 5
  • Мнения: 1 250
Научи ме една мацка, която дълги години е работила в Дубай и там жените се обезкосмявали навсякъде с конец.Е, аз мога само на лицето, щото е по-малка площа.Принципа не е никак сложен, но изисква да бъде показан, не може да се обесни.

А не боли ли? Моля те, опитай да го обясниш, все трябва да има начин  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 299
Az използвам лепенките Вийт(специално за лице), и съм много доволна. 1 път месечно Peace Махам си мустаците и около бакембардите.

# 7
  • Мнения: 5 391
]

А не боли ли? Моля те, опитай да го обясниш, все трябва да има начин  bouquet
Ох, с удоволствие бих искала да обясня и да стане разбираемо, но има едно специфично захващане на конеца, което няма как да пресъздам с думи.Иначе в началото боли, но се свиква, като с всичко останало Peace

# 8
  • Мнения: 3 569
Аз махам със самобръсначка.
Трябва да опитам с конец Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 381
Аз махам със самобръсначка.
Трябва да опитам с конец Simple Smile


ти си един много "красива мама",  Joy Joy Joy

А иначе аз също си махам мустака и по брадичката с пинсета, а когато имам време ходя на ел. пинсета. Бакенбардите и т.нар. детски мъхчета по челото ги махам с кола маска и лентички.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Това с конеца съм го пробвала.Има една козметичка в София, която ме е правила така - много е добро PeaceСалонът й е на Витошка, точно до онова манекенското заведение, дето го гърмяха май преди 1-2 години Rolling EyesВизаж май се казваше  newsm78
Та, методът наистина е супер - бърз, прецизен, държи дълго.Веждите стават просто перфектни.Ама не може да се обясни, трябва да се види.
Иначе понастоящем ползвам ел. пинцета.

# 11
  • Мнения: 1 616
Иначе понастоящем ползвам ел. пинцета.

Белинда, обясни за каква ел. пинсета става дума - имаш такава у дома или на козметик ходиш? Едно време гледах по телевизията в някакъв телешоп предлагаха такава - има ли ефект?

Общи условия

Активация на акаунт