Как се предпазвате от забременяване след като родихте

  • 2 256
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 393
Здравейте
Преди да забременея се предпазвах с противозачатъчни таблетки,действаха отлично и нямах странични ефекти.В момента ползваме презерватив,но ни е странно и непривично,а все още кърмя и не мога да взимам хапчета.Малко ме е страх да си сложа спирала а и не знам дали ще ми понесе.
Споделете вие кой вариант избрахте ?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 019
С презерватив -и преди и след раждането-всичко е въпрос на навик Wink
За мен противозачатъчните са си един вид лекарство.

# 2
  • Мнения: 2 657
Не използвам никакви предпазни средства Grinning
Мъжо си ме пази Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 39 715
Аз кърмих до началото на 5тия месец. До тогава ползвахме презервативи. След това започнах да пия Антеовин.

# 4
  • София
  • Мнения: 551
Само с  презерватив.

# 5
  • Русе, у дома
  • Мнения: 738
Аз си сложих спирала (Corper T). За сега нямам проблем. Първите два месеца ми беше малко по-дълъг (10 дни) цикъла, но после си стана нормален (за мен 7 дни).
Нямаше проблеми и при слагането, очаквах нещо много гадно, а то си е като обикновен преглед, става за секунди.
За хапчета не стана въпрос, защото още кърмех тогава. А кондоми и двамата не харесваме.

# 6
  • Мнения: 5 299
Не използвам никакви предпазни средства Grinning
Мъжо си ме пази Wink
И ние така Grinning Хапчета не мога да пия, защото постоянно ги забравям, а спирала не искам да си слагам. За презервативи пък и дума не може да става Crossing Arms

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Презервативи и добрата воля на любимия.

# 8
  • на Север
  • Мнения: 503
на нас втората лентичка ни е от пазене Laughing
засега пак се пазим, защото кърмя, пък и не съм измизлила нищо друго. Имам алергия към неблагородни метали и се чудя дали ще ми понесе спирала, за противозачатъчните съм против, май само презервативите останаха, ама още не съм купувала Embarassed

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 841
Само с  презерватив.
И ние така, преди и след раждането все с презервативи.

# 10
  • Мнения: 1 942
Надявах се да намеря нещо за вагиналните гелове за предпазване от бременност в тази тема  newsm78 Някой чувал ли е нещо за тях? Струват ми се добър вариант - поставт се след секс /независимо, че половинката те пази/ имат 90% сигурност /почити колкото презервативите/, не предпазват от полово предавани болести /но се интересувам за своята моногамна вразка все пак/ и стрували към 14 лв единия. Това знам, но ми се ще да чуя и отзиви.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 621
С презервативи. Wink

# 12
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
С презервативи.Много си ги харесвам Grinning.

# 13
  • Мнения: 14 133
Аз ползвах локален контрацептив.Представлява таблетки, които се поставят във влагалището преди полов контакт.Но вече не помня как се казваха.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 827
 Rolling Eyes с презервативи се пазехме и въпреки това ни скъса...

Общи условия

Активация на акаунт