къде продават хладилници втора употреба?

  • 6 494
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Знаете ли къде в София продават хладилници втора ръка? Трябва ми хладилник с фризер в долната част с  3-4 чекмеджета, да е висок 175-180? Моля, помогнете. Мерси

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
едни приятели внасят - и втора ръка, и такиви с транспортни дефекти и нови - тел. 836 97 82 и 836 96 79 - търси Ани ( даже ако искаш й кажи от мое име (аз съм Бранимира Mr. Green) имат магазин и склад на Хан Кубрат № 7 ( при канала на Надежда) и на още 2-3 места , но не ги зная точно

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Точно от тях си пазаруваме бяла техника напоследък.Преди нова година си взехме страхотен хладилник с фризер.
Много,много съм доволна.Купуваме си нови неща с транспортни дефекти.Марките който предлагат са Фагор и Едеса-испански.100 пъти са по-добри от многоуважаваните и рекламирани марки в БГ.Цените са на половина.Каква реклама им ударих,но наистина сме много доволни и всичко каквото решим да си пазаруваме е от там.Марката Фагор ми е любима.
Другия адрес е бул.Ломско шосе 108.Магазинчето е малко до вулканизатор е.там ги питай за склада им.Той се пада фактически зад магазина,но се минава в уличките.Там има огромно хале сигурно със 100 хладилници и си избираш на воля.

# 3
  • Мнения: 62
Мнооого блгодаря. Още сега ще звънна и ще отида.  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 332
Към bibi и galq4: Само в Надежда ли имат магазини? А някъде по към центръра? И, предполагам, се продават не само хладилници, а и други битови електроуреди?

# 5
  • Мнения: 870
А перални дали има в този магазин и дават ли някаква гаранция?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
Продават перални,хладилници,аспиратори,печки-фурни и котлони,съдомиялни,мивки.Може и друго да имаше ама не се сещам.Има нови,с транспортни дефекти и втора употреба.Гаранция дават на всички уреди.
Магазини имат и други,но аз не ги знам.Винаги ходим в надежда,защото там е склада и има най-голя избор.

# 7
  • Мнения: 18
Предлагам фризер koncar 6 отделения вертикален  почти нов 120 lv.

# 8
  • Мнения: 1 284
на Пиротска там около Одрин /за оринтир/ имаше доста незнам за цени обаче

# 9
galq4,
Kaji mi molq te dali tozi magazin syshtestvuva vse oshte i po koe vreme raboti?
Blagodarq predvaritelno za otogvora Simple Smile

# 10
  • Мнения: 353
Работи Воо. Наскоро и ние си купихме хладилник оттам.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
galq4,
Kaji mi molq te dali tozi magazin syshtestvuva vse oshte i po koe vreme raboti?
Blagodarq predvaritelno za otogvora Simple Smile
Да,работи.Вчера се сдобихме с пералня и сушилня от там.В понеделник получиха 2 тира със стока и има голям избор Grinning

# 12
  • Мнения: 87
В Люлин и Овча купел има магазини на Fagor. С транспортни дефекти са хладилниците, има и втора употреба. Ние си взехме за 500 лв,No frost, с антибактериален филтър, с отделение за 0 градуса , с камера с 3 отделения, висок 180, много сме доволни. Има лек транспортен дефект, дават една година гаранця. Този хледилник  нов струва поне 800-1000лв.
Имаше и втора употреба, но тези които не са No frost принципно бяха и по-евтини. Струва си да видиш за какво става въпрос.

В Люлин магазина се намира срещу Била, до прирката на трамвая и метрото - бул. Царица Йоана над изхода на метростанция Люлин-изток(изхода към KFC)срещу ресторант Адашите. Достъпът с автомобил е малко кофти, но можете да паркирате на метростанцията и да повървите пеша.

тел.821 14 90
инфото е толкова подробно понеже си взехме нашия хладилник преди няколко седмици.

Общи условия

Активация на акаунт