По колко време седите навън?

  • 1 678
  • 39
  •   1
Отговори
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Мами,кажете по колко време изкарвате в разходки на това хубаво време навън?Аз седя с бебка по 2-3 часа,а пък моята съседка като ме види да излизам и ми вика:къде си тръгнала на това студено време(детето и е на година и 4 месеца)?Мисля си аз ли не съм добре или тя?ще се радвам да споделите!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз явно съм от зиморничевите майки, повече от половин час не стоим навън и то при хубаво време като днес. В онези студени дни въобще не излизахме. Знам че чистия въздух е хубаво нещо, ама пусти страх да не се разболеем  Praynig

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Горе-долу 2 часа, но това е защото се кърмим и хапва на около 3 часа. На мен ми е студено да я кърмя навън...

# 3
  • Мнения: 2 220
В хубави дни като днес гледам да сме навън минимум 2 часа - ако има с кого да бъда или нещо за вършене навън - и повече. Ако е студено пак излизаме, но за по-малко време. Направо е грехота да се изпуска слънчицето и чистия въздух.

# 4
  • Мнения: 8 505
2-3- часа е нормално.Възползвай се от хубавото време и не се връзвай на съседки Peace

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Сега режима и е различен. Спи веднъж от 14-14,30 до 16-16,30. Излиза навън към 12 и се прибира към 14. Вчера излезнахме и следобед.

# 6
  • Мнения: 498
ако си облякла добре бебчо няма да се разболеете-не се бой Wink
стойте повече на слънце-най-добрия начин да поеме вит. Д

# 7
  • Мнения: 3 360
2-3 часа,а даже и повече!Сега времето е страхотно!Направо не е за изпускане! Hug

# 8
  • Мнения: 1 033
Ние сме още малки, но при хубаво временце - минимум 2 часа, абе докато се размърка, че е гладен. А наистина е некомфортно да се кърми навън в този сезон:)
Хич не се връзвай на такива - излизайте и използвайте колкото можете "проблясъците" на зимния сезон:)

# 9
  • Мнения: 2 255
Час-два - понякога и 3 - зависи колко е студено и колко работа има мама  Joy

# 10
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Днес  бяхме  на  вън  2 часа преди  обяд ,  като  се  наспи , смятам  пак  да  излезем следобед. След  толкова  студени   дни  на  куп е  грехота  да  не  се  излиза  сега,  когато  е  слънчево .

# 11
  • Мнения: 1 983
и ние излизаме, дори и да е студено, все пак малко чист въздух няма да й навреди, даже вчера, а и днес мисля да я вдигна към 4, за да излезем пак, наистина е грехота да си стоим само вкъщи Peace

# 12
  • Мнения: 505
е ти пък. Я не се засягай от съседи .4е тя моята дъщеря е на 2 месеца и половина пък пак излизаме за 2 4аса 4е после е време за ядене .Така 4е смело навън Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 1 621
Около 2 часа сме навън.На това хубаво слънце...Следобед пак ще излезем за час поне. Wink

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Средно по 2 часа,два и половина.

Общи условия

Активация на акаунт