Как давате капки Бейбинос?

  • 2 184
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
на моята щерка с колики давам от капки Бейбинос, обаче те имат много силен аромат и вкус. Той за мен е силен, пък какво остава за едно бебе. И исках да ви питам вие как ги давате тези капки? Пробвах да разредя с вода и да давам с лъжичка, но тя всичко изплюва. А пък иначе ако й капна директно в устата й става толкова гадно, че чак пяна й излиза на устата...

Дайте идеи.. или да действам по садистичния начин...  Thinking

# 1
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
имах същия проблем преди,наистина са доста гаднички и дъщеря ми не ги искаше,не съм я насилвала,давах и саб симплекс и бързо и минаха коликите.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Може да ги даваш с малко водичка, но най-добре е въобще да не ги даваш. Капките против колики, особено Сап Симплекса може да доведат до запек. Аз много съжалявах че ги давах и то само 3 дена  Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 107
Бейбинос бяха единствените, които ни действаха. Давах в лъжичка по 4-6 капки разредени с кърма, 3 пъти на ден.  Тези капки май не съдържаха симетикон, определено не запичат  Peace

# 4
  • Мнения: 918
Днес, в едно списание, видях реклама и на кремче Бейбинос, защо не пробвате него, може да е по-добрия вариант.

# 5
  • Мнения: 1 753
Саб и Еспумизан не ни помагат... за съжаление  Sad

Бейбинос като че ли действат. От вчера ги давам ама горкото му е много гаадно от вкуса.  Confused

А за кремчето не съм знаела. Ако мъжа ми намери в някоя аптека задължително ще пробвам.

Мерси за отговорите!

# 6
  • Мнения: 1 666
Ако искате пробвайте с кремчето, но по мои впечатления  - не действа!!!

# 7
  • Мнения: 245
имах същия проблем преди,наистина са доста гаднички и дъщеря ми не ги искаше,не съм я насилвала,давах и саб симплекс и бързо и минаха коликите.
Даже и слагах на залъгалката постоянно, не с лъжичка.....много го обича.Зарежи го тоя ...анасон,на такова мирише а и горчи.

# 8
  • Мнения: 1 858
много са гадни не мога да ти дам съвт как да ги даваш защото Светли както и да ги дам все повръщаше секунди след това и аз се отказах.

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И при нас беше така, затова минахме на Саб Симплекс, но не ни свършиха никаква работа. При нас нищо не помогна за облекчаването на коликите Sad

# 10
  • Мнения: 287
В началото давах Еспумизан(капки). Давах ги месец и половина, но започнаха да не действат. После преминахме на Бебинос. Действаха отлично. Аз му ги давах 3 по 6 капки смесени със малко кърма преди хранене.
Има различни мнения за всяко едно от лекарствата, явно при всяко едно бебе действието е различно.

# 11
  • Мнения: 1 858
И при нас беше така, затова минахме на Саб Симплекс, но не ни свършиха никаква работа. При нас нищо не помогна за облекчаването на коликите Sad
За 4 меседца съм купила и Светли е изпил около 16 шишенца Саб симплекс. Всяка седмица по 1 шишенце. И май ги давах ей така не усещах особен ефект от тях но нали личната все казваше да му давам и аз за да не се проявя като лоша майка правех каквото каже.

# 12
  • Мнения: 82
 Кремчето пти нас не действаше та започнахме с капките.Педито ми ме посъветва да слагам в лъжичката 3 от тях и 3-4 от саба така не му се гади.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 669
Аз съм слагала капките в шишето с адапте - дори и до сега му слагам по капка- две- много ме дразни проклетата пяна!!!
нО ОТ ТОЧНО ТЕЗИ КАПКИ НЕ СЪМ ДАВАЛА- САМО САП И ЕСПУМИЗАН- А И НА МОЯ ХУБОСНИК МУ МИНАХА КОЛИКИТЕ ЗА МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ЗАщо не пробваш и ти в млякото ако не сте на кърма- или изцеди малко и ги смеси в някое шише и с биберота- а и друго се сетих- може с бибата- о... ама ти каза че са и гадни- защо не ги смесиш с чайчето пак мъничко
Дано съм ти от полза

# 14
  • Мнения: 1 666
А по кое време на деня давате Бейбинос-а? Само вечер или разпределени през целия ден?

Общи условия

Активация на акаунт