Нов крем,,РЕГАЛ,,

  • 5 748
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Вчера го видях  на ,,регал,, с ботокс . Някоя мама да го е ползвала?Също така имат и серум против бръчки пак с ботокс

# 1
  • Мнения: 5 313
Някой използвал ли е вече този крем,че майка ми иска да си го купи?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И какъв е той - дневен, нощен?

# 3
  • Мнения: 5 539
Вчера си купих серума и вече се намазах няколко пъти. Не е лош, но засега не са ми се изгладили двете фини бръчки около устата

# 4
  • Мнения: 5 313
И какъв е той - дневен, нощен?

Има дневен с UV6,нощен,серум за около очи и устни.
 

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
ползвам нощен и дневен с мед -страхотни са

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И какъв е той - дневен, нощен?

Има дневен с UV6,нощен,серум за около очи и устни.
 

Цени?  Grinning

# 7
  • Мнения: 5 313
И какъв е той - дневен, нощен?

Има дневен с UV6,нощен,серум за около очи и устни.
 

Цени?  Grinning
Около 8.00-9.00 лева.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И какъв е той - дневен, нощен?

Има дневен с UV6,нощен,серум за около очи и устни.
 

Цени?  Grinning
Около 8.00-9.00 лева.

Сериозно?  newsm78 
Брей, доближаваме се до западните стандарти - като цена, а като качество?  Thinking

# 9
  • Мнения: 5 313
Сериозно?  newsm78 
Брей, доближаваме се до западните стандарти - като цена, а като качество?  Thinking

За качеството не знам,не съм го пробвала.

Ето какво пише за дневният крем в листовката:

Нежна,интензивна грижа съдържаща най-новият хексапептид-ARGIRELINE-аналог по действие на БОТОКС инжекциите.Той не само намалява дълбочината на бръчките(чак пък толкова Mr. Green),но и подобрява структурата на кожата,като повишава нейната еластичност.
Високата концентрация на хиалуронова киселина хидратира кожата в дълбочина и запазва влагата за по-дълго време.
Маслото от авокадо подхранва,възстановява мекотата и еластичноста на кожата.
УВ-защитата предпазва епидермиса от агресиите на слънчевите лъчи и забавя стареенето на кожата.

# 10
  • Мнения: 5 539
5 лева е серумът и е 15 мл.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
"Регал" е малко по скъпа козметика,но е много добра според мен:-)

# 12
  • София
  • Мнения: 9 394
...съдържаща най-новият хексапептид-ARGIRELINE-аналог по действие на БОТОКС инжекциите.
Аааааааааа, това е нещо съвсем различно! Wink
А някой по-горе беше написал- 'крем с ботокс на Регал'. Thinking
Изненадах се драстично, защото, доколкото знам, само с инжекциите може да се постигне някакъв временен резултат, ама така намазан върху кожата....
И то се продава по будки и павилиони.... newsm78
Трябваше да се направи уточнение, че е аналог, което значително опростява нещата.
Нищо лично към Регал, де. Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 291
...съдържаща най-новият хексапептид-ARGIRELINE-аналог по действие на БОТОКС инжекциите.
Аааааааааа, това е нещо съвсем различно! Wink
Е, да. Рекламата беше в смисъл: Ако не искате да прибягвате до инжекциите с Ботекс, то си купете кремовете на Регал. Нещо такова...видях я в някое списание, ама къде   newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Сериозно?  newsm78 
Брей, доближаваме се до западните стандарти - като цена, а като качество?  Thinking

За качеството не знам,не съм го пробвала.

Ето какво пише за дневният крем в листовката:

Нежна,интензивна грижа съдържаща най-новият хексапептид-ARGIRELINE-аналог по действие на БОТОКС инжекциите.Той не само намалява дълбочината на бръчките(чак пък толкова Mr. Green),но и подобрява структурата на кожата,като повишава нейната еластичност.
Високата концентрация на хиалуронова киселина хидратира кожата в дълбочина и запазва влагата за по-дълго време.
Маслото от авокадо подхранва,възстановява мекотата и еластичноста на кожата.
УВ-защитата предпазва епидермиса от агресиите на слънчевите лъчи и забавя стареенето на кожата.


Абе то винаги в листовките е написано така, че направо ти се иска не един крем, а цялата серия да купиш.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт