Откъде си купувате козметиката?

  • 1 991
  • 41
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 782
От определен магазин, в който сте сигурни, че ще ви обслужат на ниво и продуктите ще са в срок на годност; от аптека; от случайно магазинче; от каталожна търговия?

Аз май в повечето случаи кремовете, лосионите, гел-душовете и тем подобни си ги купувам от супермаркета, докато правя и останалите покупки.

Днес така си купих крема за ръце - от супермаркет  Rolling Eyes А балсама за устни на Леокрема от аптеката. Околоочния крем, тоалетното мляко и лака за нокти от работата (бракувани, но в годност).

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
* цветна козметика - любимо парфюмирийно магазинче + Бонжур + каталожна
* бяла козметика - любимо парфюмирийно магазинче + Бонжур + каталожна + аптеки + бебешкия магазин в който има богат асортимент "благинки" за мама (май определено си пазаря само от едни и същи магазини)

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Само от един магазин в Плевен си пазарувам козметиката.Консултантките са страшни порофесионалистки, никога не са ме подвели PeaceИ в София като съм, пак чакам да се прибера в Плевен някой уикенд, че да си напазарувам Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 837
Предимно от интернет.

# 4
  • Мнения: 7 186
От Бонжура най- често.

# 5
  • Мнения: 5 577
От мазагини, в които мога да огледам добре стоката, а не да ми я подават зад щанда.

# 6
  • Мнения: 861
И аз като Вергилия.

# 7
  • Мнения: 5 313
Бялата козметика основно от аптеката.Декоративната козметика от различни магазини.Нямам любим магазин.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Различно. Декоративната козметика често от Бонжур, че имат много на едно място, но често и от други добре заредени магазини; ако не е маркова - от капанчета разни по път което се случи. Също пазарувам каталожна козметика.
Шампоани, балсами и лосиони - от супермаркета; балсам за устни - от аптеката.
Бяла козметика - супермаркета или Метро-то.

# 9
  • Мнения: 2 534
Основно от Орифлейм , останалото  от аптека .

# 10
  • Мнения: 280
    Най-често  аптеката, но се е случвало и от супермаркета да купувам.

 

# 11
  • Мнения: 888
Zavisi kude se namiram! newsm78
No obiknoveno pokraj drugite pokupki si vzemam i nujnata kozmetika!Nqmam lubim magazin!Ponqkoga si kupuvam ne6ta i ot katalozite na Avon i Oriflame, 4iito predstaviteli sa moi priqtelki!A parfumi sum si kupuvala ot leti6tata v Paris i New York, no skoro nadali 6te otida pak CryPraynig

# 12
  • София
  • Мнения: 1 621
От различни места-козметично магазинчета в квартала, аптеките,напоследък все повече от супермаркетите. Wink

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
От кварталното магазинче.  Вече се познавам с продавачката и знам че ще ми предложи само нещо качествено. Освен това при всяка покупка подаряват тестерче на парфюм.

# 14
  • Мнения: 5 299
Най-често от квартални парфюмерии. Цените на центъра са ужасно надути, и избягвам от там да пазарувам.

Общи условия

Активация на акаунт