цистит

  • 1 297
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Аз съм бременна 8-ма седмица и имам циститни оплаквания,незнам какво мога да взимам...

# 1
  • Мнения: 2 596
Пий само чай от коса от царевица. На мен така ми се размина антибиотика.

# 2
  • Мнения: 5 103
Питай доктора ти той надобре знае:)

# 3
  • Мнения: 3 069
Здължително трябва да се консултираш с лекар, инфекцията ако не я лекуваш, може да навреди на плода.Успех.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Питай доктора ти той надобре знае:)



 Peace

# 5
  • Мнения: 5 391
Консултирай се с наблюдаващият те лекар Peace

# 6
  • Мнения: 1 303
дали мога да пиа мечо грозде.Д-ра ми каза до 12 седмица да не пия най-добре антибиотици,чак след това,а за мечото грозде че май-било противопоказано

# 7
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравей!
Пий 4ай от липа особено на гладно. Докато бях бременна дофторицата ми изписа Неоренал / на билкова основа - бреза май /. Пила съм и ме4о грозде на др. Тошков, но после разбрах 4е не се препоръ4ва при бременност и кърмене. Сега пия Цистон , но не знам подходящо ли е за бременни. Много те4ности и на топло. И вси4ко, което ти пиша да не вземаш без да си попиташ доктора какво смята той по въпроса.
Успех и не се притеснявай:)

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Миналата седмица и аз имах оплаквания от цистит, но не съм бременна  и лесно го овладях.
Ти не трябва да пиеш мечо грозде! Пише го на опаковката, че не се препоръчва за бременни. Има един чай на Ламбрев за бъбреци, който аз пих за цистита, но не съм обърнала внимание дали става за бременни. Нека, ако някоя го има, да пише.
Успех в лечението и се пази!

# 9
  • Мнения: 1 097
Аз също имам такива оплаквания, дори в момента! Нефрологър ми каза: Никакви билки! Изписа ми адски скъпи антибиотици, които естествено не купих. Поговорихме и ми изписа друго лекарство, но съм в 6-ти месец вече. А ти толкова рано не трябва дори безалкохолно с подсладител да пиеш..Сега клетки се образуват и незнам.. Confused

# 10
  • Мнения: 251
Здравей, Веси. И аз като теб имах цистит в 1-вия, 2-рия, 3-тия та доскоро /сега съм в 6-ти месец/.Много е неприятен, кошмарен е.Трябва да се консултираш с наблюдаващия те гинеколог.Той ще ти направи изследвания на урината и ще ти предпише най-подходящия антибиотик.Аз също пих антибиотик, не трябва да се притесняваш - лекаря няма да ти предпише нещо което ще навреди на теб или на бебето.Иначе ти си вземи Неоренал, той е билков и не вреди, напротив - ще предотврати бъдещи инфекции.Аз го пия от началото на бременността.Сега го пия за бъбреци, преди- за цистит.Бъди спокойна и щастлива.Това са често срещани проблеми.Успех и лека бременност. Stop

# 11
  • Мнения: 3 663
имаш циститни оплаквания, или лекар ти каза, че имаш цистит?
защото "цистит"-ните оплаквания нерядко идват от съвсем други неща....

# 12
  • Мнения: 418
Със сигурност в никакъв случай Мечо грозде.А моя лекар беше против и билките в началото на бременноста когато се формира зародиша.Консултирай се задължително.Повечето течности облекчават и на топло.

# 13
Аз съм бременна 8-ма седмица и имам циститни оплаквания,незнам какво мога да взимам...

ПРИ БРЕМЕННИ СЦИСТИТ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЕМА  ПРОБИОТИК-ЛАКТОБАЦИЛУС АЦИДОФИЛУС И КОЛАСТРА.ТЕ ДЕЙСТВАТ КАТО ПРИРОДНИ АНТИБИОТИЦИ И СА  НАПЪЛНО БЕЗОПАСНИ.

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
и аз страдам от около две години от цистит -два пъти бях на инжекции, но въпреки това оплакванията продължават, когато не пия достатъчно течности. Пила съм и антибиотици, но помагат само за момента. Моето самолечение е много вода- колкото можеш да се наливаш. Дано ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт