Зелено кафе за отслабване

  • 365 375
  • 461
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 195
Абсолютно ПОМАГА това зелено кафе , може би всички сте скептично настроени защото ни е писнало да ни лъжат , но това си е чист наторален продукт , сигурно при всеки метаболизъм е различно , но действа и 2,3 кг да свалиш си е нещо . Тези 26 кг сигурно са абсурдни , но тук говорим за чист продукт , който не вреди , а напротив полезен е за много неща . Така , че аз опитах и имам вече резултати и съм За това Кафе.

# 31
  • Мнения: 0
Зрдавейте мили дами,жени,мъже и всички които имате желание и търсите начин да отслабнете с този продукт.Аз самия го поръчах и пих,и резултата е "поразяващ"наистина.За 20те дена докато го ползвах съм наддал само 3кг,спрях го защото не искам това да продължи.Трябва да се спрем да се залъгваме с подобни продукти и да спрем да обогатяваме разни там търговци,възползващи се от страданието,комплексите и нещастието на хора с наднормено тегло.Не съм си потърсил парите обратно и няма и да го направя,защото предполагам,че ще влезна в някаква дълга и безмислена процедура,но се чувсвам задължен,ако мога естествено да помогна на други хора да не допускат същата наивност като мен.Благодаря за вниманието и бих се радвал ако съм бил полезен.

# 32
  • Мнения: 629
Няма магическо хапче за отслабване, зеленото кафе е поредната реклама и маркетингов трик! Единствено здравословното хранене и якото потене в залата може да доведе до желаната фигура, е ако изключим пластичната хирургия.

# 33
  • Мнения: 8 785
Аз път бих препоръчала към зеленото кафе да добавите и шоколадови бонбони за отслабване - революционно откритие на науката, с което резултатът ви е гарантиран  Joy

# 34
  • Мнения: 441
Здравейте! И аз нещо се зарибих за това зелено кафе въпреки че ми трябват 5-6 кг в минус. Може ли някоя от вас, която вече го е ползвала да каже каква марка и на каква цена го е купувала.

# 35
  • Мнения: 1
Aз бих се доверила на този NATROL Green Coffee Bean with Raspberry Ketone, пък и цената му е приемлива

# 36
  • Мнения: X
Aз бих се доверила на този NATROL Green Coffee Bean with Raspberry Ketone, пък и цената му е приемлива
Аз точно тях пия.
Обаче май не избрах правилното време да ги пия, защото нямаше как точно по Коледа да си наложа диета.
Никакъв ефект не виждам, дори отпуснах колана с една дупка. Пия и Омега 3. Не знам пък дали от Омегата не загладнявам доста.
Но уж не прекалявах много по празниците и все съм на разходки с кучето  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 79
Поредната глупост! По -добре да се купят продукти като риба, зелена салата и ябълки ,вместо да се дават луди пари за лекарства ,които вместо да помогнат ,само могат да навредят.

# 38
  • Мнения: 16
Miami_beach Благодаря за съвета и подкрепата ! Аз така и направих стегнах се и си наложих един много чист и строг хранителен режим и успях да сваля 30 кг от качени 37. Не искам чудо искам нещо, което да ми помогне да досваля останалите 7 кг, защото на психиката ми и писна от идеята за "строг режим на хранене" вече не съм така мотивирана от идеята. Не искам вълшебно хапче искам нещо, което да ми помогне в по-лесното справяне на проблема, поне докато не се върне волята и желанието ми да съм както преди  Grinning
almeg Права си разбира се, но за съжаление има и хора като мен, на които не им понася рибата и рибните продукти и това много стеснява кръгът ми на полезни използваеми продукти, а и на месата не съм фен-пилешко, свинско и т.н. е тях поне мога да ги ям в ограничено количество, но определено без съпътстващата ги наслада Cry , а с рибата сме  Sick  
А само на салата не става освен ако не искам да съм редовен клиент на бърза помощ , защото нормалното ми кръвно е 90:60  Confused  И така в този случаи хората като мен, макар и малко, какво правят ?

# 39
  • Мнения: 1
Aз бих се доверила на този NATROL Green Coffee Bean with Raspberry Ketone, пък и цената му е приемлива
Аз точно тях пия.
Обаче май не избрах правилното време да ги пия, защото нямаше как точно по Коледа да си наложа диета.
Никакъв ефект не виждам, дори отпуснах колана с една дупка. Пия и Омега 3. Не знам пък дали от Омегата не загладнявам доста.
Но уж не прекалявах много по празниците и все съм на разходки с кучето  Rolling Eyes

Не би трябвало да е от Омегата. Понамали малко въглехидратите и всичко ще си дойде на мястото Wink

# 40
  • Мнения: 1 096
Колко струва това зелено кафе,от къде се поръчва и колко струва?
Благодаря!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 12
Здравейте, заинтригувахте ме с това зелено кафе. Какво точно представлява, на зърна ли е или ....... и за колко време стига една кутия, каква е цената, от къде се поръчва и т.н.

# 42
  • София
  • Мнения: 195
http://green-magic.net/
Аз си го взех от тук на зърна е , пия го като чай , заливам с гореща вода , незнам за другите , но при мен има резултат .

# 43
  • София
  • Мнения: 195
Нова темичка за зеленото кафе , искам всеки , който иска да изкаже мнение по въпроса за зеленото кафе за отслабване , аз лично го пия в момента и съм много доволна , свалила съм около 3 кг за 10 дни без допълнителни усилия , имам да свалям общо 12 кг . Бих искала да си пишем , кой как го пие и дали правите някакви допълнителни неща да подпогнете отслабването си .

# 44
  • Мнения: 18
Как реши че имаш да сваляш 12 килограма?

Общи условия

Активация на акаунт