В "Защо не?" по К1 - тема за кърмене и захранване

  • 1 701
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 161
Момичета, ако не сте видели другата тема - в понеделник (30.01) Марта Вачкова ще говори за кърменето и храненето на бебетата. Има и участие на Millena и Дуци от нашия форум! Гледайте.

# 1
  • Мнения: 631
благодаря ти
най сетне някой да се сети
дано да е полезна на майките които не могат да четат тук

# 2
  • Мнения: 435
Браво  emem bouquet
Сигурна съм че имаш нещо общо   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 161
Браво  emem
Сигурна съм че имаш нещо общо   bouquet

Не, нямам нищо общо - освен че мернах темата на Дуци и съм се изказала там. Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=69013.75

# 4
  • София
  • Мнения: 154
 Добре е,че темите кърмене и късно захранване ще се обсъждат по Националната телевизия. Имат нужда от по-широка публика и национална трибуна thumbsupЩе гледаме с интерес!!! smile3521

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ще е интересно Simple Smile После да разкажете, вероятно няма да мога да го гледам. Millena е майка на алергични дечица и вярвам, че ще разкаже много интересни неща за късното захранване.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Millena е майка на алергични дечица и вярвам, че ще разкаже много интересни неща за късното захранване.
Ако й дадат възможност Tired

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Чак ме е яд, че няма да участва и някоя "запалена сектантка" Mr. Green

Стискам палци на момичетата да преодолеят сценичната треска и да се справят добре Praynig

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Чак ме е яд, че няма да участва и някоя "запалена сектантка" Mr. Green
Нали? Да влезне, гордо да развее бюста (тя, естествено, е гола до кръста, за теб - до под кръста, да се види татуировката), с едно бебе, виснало на едната гърда и друго 4-5 годишно за другата...
После с пламенна реч (леко пръска слюнки в обектива на камерата) обяснява за кърменето на много висок глас; при опитите на доцентката да я прекъсне с обяснения за географските ширини и пряките физиологични различния в хората, произтичащи от същите, е готова за близък контакт, леко наподобяващ саморазправа; сцената завършва с триумфално четене от книга, посветена на кърменето и късното захранване и раздаване на брошури на всички присъстващи. Всички падат възнак и викат "Осанна". Амин.




Laughing Макар че съм от същата страна на барикадата, ми стана изключително весело да си представя и да ви опиша горната сцена...аман от набедени неосъществени сектантства...нека някой гордо да защити честта на сектата с подобна на горната сценка Wink

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 17:08 от Бу

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Хаха, Бу разсмя ме преди заспиване, сега пак трябва да си пея за лека нощ Tired

Обаче нещо липсва в цялата картинка - кравешките рога на главата hahaha

# 10
  • Мнения: 6 243
Някой нещо се ...закача с Бай ти Брадър.
Дън дода да въ изплющя! Жъ!

Сори за офф-а

# 11
  • Мнения: 1 278
Хапке и Джейд, не мога повече! Психически не издържам с вас! Коремно-мускулно тоже! Жъ умръ от смешну! Жъ!

С дълбоко насмешение,
Дойна Вимелинова, на Гимназист Нагръдников майка му

ПП: И аз сори за офф-а, ама тия двете вЕрно ми идват в повече.  rotfImao



# 12
  • Мнения: 3 089
в момента тече предаването й, което е в полза на кърменето...май
аре ще коментираме след края на предаването

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 10:20 от majceto

# 13
  • Мнения: 980
Teзи, които защитаваха тези ползи не бяха оставени да се изкажат. Оставиха тежките гимии да се наложат за важността на водата. Confused Всъщност темата май е била за водата. И дали е нужно тя да се дава на кърмени бебета до 6 месеца.

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 11:00 от mama monik

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Предаването хич не ми се ще да го коментирам, но определено прекрасно би се вписал сценария на Бу Grinning Деметра, ти си много подходяща за главната роля Flutter

Тая доцентка определено се опитваше да покаже, че е в час с някои новости, но като цяло моето мнение е, че това което е учила преди 30 години така се е загнездило в мозъка и, че едва ли някога  ще се отърве от него.

Общи условия

Активация на акаунт