съвет за гинеколог - спешно

  • 716
  • 3
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз съм в Младост 3
спешно си търся - гжинеколог с договор с НЗОК /така ли се пишеше/
                              много добър гинеколог - за частни прегледи
МОля ако може да са в близките квъртали.
Четох много теми за много акушер гинеколози и съвсем се обърках.
Имена на Дуковски, Кръстев, МИлкана Щерева съм срещала.
СЪжалявам - предполагам, че има много такива теми, но съм объркана къде да ида , а искам утре да ида.
Имам някои проблеми още от сега /високо кръвно и контракции/ и е много важно поне един от двамата специалисти да е много добър /предполагам платения/ - но не мога да платя пове от 500лв за раждане /дори секцио/.
МЕрси   bouquet

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...да ти кажа за д-р Райчева...но тя е чааак в Лозенец...иначе е много добра...
В Младост не ги познавам.
Вдигам темата...дано някой се обади по въпроса.

# 2
  • Мнения: 920
Ами опита ми не е личен, но приятелката ми следеше цялата си бременност и роди при един доктор от Окръжна болница - Кръстев. Има и частен кабинет в Младост 1, в който преглежда и през касата. Значи в кабинета са двама - Лазаров и Кръстев - и двамата са от Окръжна. Адреса е:

Младост 1, бл.40, вх. 1, ет. 1, ап. 1

тел. 744992 (от 10 до 18 h)

Кръстев е днес следобед от 14 - 19 часа.

Значи този блок 40 е като идваш от пазара надолу към излизането на Цариградско (то сега с това копаене на метрото от къде ли се минава...) минаваш покрай един паркинг и сградата на МОБИКОМ (вече не знам чия е) - пада ти се от дясно. След паркинга има блок и тролейната спирка, и зад нея има един висок и широк блок - той е 40. Трябва да го заобиколиш от лявата му страна (както си с лице към него) и входа за кабинета е от там по виншна стълба към първия етаж.

А да...друг маршрут - караш по булеварда към центъра - Малинов ли беше - и на севтофара преди ХМС правиш ляв завой, от там на полу ляво, направо направо, докато стигнеш до Лучаното и пицария Дон Вито, и там на дясно. Все по тая улица ще излезеш на кръстовището с въпросния булевард с тролеите. е преди кръстовището от ляво ще ти се падне паркинга и точно този край на блока, който ти трябва.

Дано ме разбра.

Двамата доктори се въртят сутрин/следобед.

Не че те навивам да отидеш, както казах опита ми не е личен, но моята приятелка не го познава, не е пратена от познат при него. Следеше бременноста и през касата и я гледаше  всеки месец на видеозон без да и иска пари (иначе касата поема само 2 а останалите си ги плащаш). Изпрати я на комисия за да си остане цяла бременност в къщи, защото прецени че условията и на труд не са подходящи (почва работа в 5  #Crazy), не беше на смяна когато тя тръгна да ражда, но дойде за да изроди бебока. Пари не и е искал. Тя беше възхитена от отношението му просто му е правила подаръци - бутилка уиски, вносни цигари...от този сорт. Не съм разпитвала дали му е дала някаква сума след раждането. Разказвам ти това набързо, за да имаш представа, понеже ми се струваш притеснена.

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 09:04 от Tia

# 3
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
здравей, и аз съм в Младост 3, бременността си следих при д-р Чернев в 25та поликлиника. много съм доволна, винаги ми е обръщал внимание, отговарял е на всякакви тъпи въпроси...посещенията при него ми действаха много успокояващо през цялата бременност. има договор със НЗОК. понеделник, сряда и петък е след обед, вторник и четвъртък сутрин, втория етаж, кабинет 215

Общи условия

Активация на акаунт