Има ли смисъл - сега пък не я ще

  • 317
  • 3
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
кърмата за съжаление вече съвсем я няма.Дойде ми цикъла и тутакси ми намаля.... ooooh!

Здравейте почти се завърна, но сега пък не я иска Cry - опитвах всякак с шише. лъжичка, от чашка и естествено да суче, ама нъц ooooh!
Сега пак съм в цикъл, дали иам някакво значение, нещо от рода на това да ме усеща и да не я иска или пък и аз не знам Thinking

# 1
  • Мнения: 7 106
Възможно е да отказва заради това, че си в цикъл. Предлагай  когато е сънено бебето, преди заспиване и веднага след събуждане. Когато са сънени бебетата нямат много претенции.
А как се храните иначе, захранила ли си? Адаптирано ли пие в момента?

# 2
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Да на АМ сме Sad няма друг начин - нали беше почти изчезнала кърмата, та се наложи Confused
А колкото до захранването, да бях го захранила около 10 лъжички плодово, но после като попрочетох това онова спрях, но сега вече ми казаха, че за да няма липса на желязо, ще трябва да му давам и пюренца.

# 3
  • Мнения: 7 106
Ами то биберона е виновен за това. Той пуска млякото по-лесно и е естествено да бъде предпочетен пред факта да се мъчи на гърдата. Лъжи го в моменти когато е сънен да му предложиш да суче, използвай всеки момент когато се унася да заспи или току що се събужда, като са сънени бебетата са по-спокойни и непретенциозни. Ако същевременно искаш да увеличиш количеството на кърмата изцеждай и му давай изцедена кърма а не адаптирано мляко.
Какво е количеството на адаптираното мляко, което даваш в момента? На всяко кърмене ли дохранваш ?

Общи условия

Активация на акаунт