Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси

  • 163 105
  • 434
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Кажете ми, моля ви се, какви са цените на ръчните антицелулитни масажи.
Искам да подкрепя диетата и пилатеса и с нещо антицелулитно. Много мислих и ме убедиха, че най-добър и траен ефект се постига с ръчните масажи. Вие как мислите? Интересува ме продължителност и цена на масажа, както и място - салон/ определен масажист, от когото сте доволни и с чисто сърце бихте ми препоръчали  Wink Искам да изям малко бой, че за рожденния ми ден да бъда във форма  Sunglasses

И друго: разбрах, че масажът се прави и по ръцете, корема. Как се прави на корема?  Embarassed
И какъв антицелулитен крем да си купя за целта? Психологическата ми граница за цената му е 50 лв. И трябват ли различни кремове, за да се постигне максимално ефективен резултат при различните части на тялото?

Много питам, но не ми е ясно. Благодаря!!

# 1
Мога да ти кажа за Варна.Ходя веднъж седмично на масаж на цялото тяло.Цената е 17лв.Прави се навсякъде на ръце гръб шия крака корем.Продължителността е 1.30ч.

# 2
  • Мнения: 4 187
Аз ходя на антицелулитен масаж от около 8 месеца. Изключително доволна съм. Цената е 13лв, това е цената на 50мин. ръчен часаж и 10 минути ултразвук ( вкарване на антицелулитен крем с ултразвук в най - проблемната област), 11лв за масажа и 2лв за ултразвука( простете за тавталогията  Crazy).
При закупуване на карта с 10 поредни процедури, цената пада на 9.70 на масаж, което според мен си е направо ефтиния.
Искам да спомена , че моята масажистка работи сама , не е обвързана с козметично студио и цените и са по- ниски от обикновено.
Масажът се прави на краката , ръцете, дупето, коремът ( където според мен е най - неприятно ).
Относно крема, пазара е пренаситен от марки и видове, може би масажиста ще те ориентира най - добре!
Моята масажистка ми препоръча Дав, Евън, Мустела, като кремове с добра консистенция, с които лесно се работи. Ползвала съм и 3те вида. За домашна употреба също може да си вземеш нещо.
Според мен не трябва да са различни, за различни части на тялото, просто върху проблемните места повече се работи.
Освен масажа , трябва да се спазва хранителен режим, да се приемат течности,  така лимфата отделя по- лесно токсините от организма.

С конкретна информация за масажисти и салони в София не мога да помогна  Wink!

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 22:42 от star

# 3
  • Мнения: 6 155
Ей сега разглеждах този сайт, но нещо ми се вижда скъпо  Thinking

Една приятелка ходеше на такъв масаж и беше много доволна от антицелулитното масло на  Икаров /с него са й правили масажа/.


Малко инфо.

Ето няколко сайта, където предлагат антицелулитни масажи:
http://www.fitnessmladost.com/BG/ChooseBeauty/AnticelluloidPrices.htm
http://finastyle.dir.bg/index_services_list.php?category_id=10&
http://www.kristabg.com/
http://www.victoriasquash.com

# 4
  • Мнения: 1 547
Ахъм.

Стар, благодаря! Ама много време ходиш, ми се струва. Аз си мисля за 10-15 масажа и после по 1 поддържащ на седмица или 10 дни. А има ли ефект? Намалила ли си трайно обиколките на тялото?

Biby, и на теб мерси  Wink Гледала съм ги тези сайтове. Никой от салоните не ми е удобен като местоположение, а ми се иска, ако трябва да ходя далеч от дома, поне да е проверено и изпитано място. Защото знам, че има огромно значение кой ще ти прави масажа.

Имам вариант да ми ги правят у дома. Затова питам за цени, кремове и пр.

Все пак дали може някой да препоръча масажист, от който е бил доволен? И е имало ефект?  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 922
bebita и star, дайте координати, моля!   
Може и на лични
Мерси!  bouquet

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Ето още един сайт с цени на масажи

http://www.maleevaclub.com/massage.html

Успех   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 455
Смърфи, на ъгъла Раковски и Дондуков (салонът гледа към Дондуков) има един Спа център, казва се Сабина. Ходих само веднъж на масаж там и останах адски доволна от условията  и от самата масажистка. Салонът е много чист и уютен, направен е със стил и вкус. Имат всякакви процедури. Та, мацката, която ме масажира се казва Ралица, кинезитерапевт е и е много добра. Аз съм правила доста масжи при различни масажистки и имам база за сравнение.
Антицелулитен масаж за 30 мин е 15 лв, един час- 28 лв. Работят с техни материали. Скъпо е, знам, затова и отидох само веднъж. Сега имам масажистка, кояти идва в нас и ми излиза по-евтино, но пък не съм доволна и след няколко дни приключвам с нея. Имах си много добра масажистка, но започна нова работа в един салон, работи от сутрин до вечер и няма кога да ме поеме. Ако те интересува и за този салон, мога да разпитам къде точно се намира. Знам, че е някъде около Лозенец, но Диди (масажистката) ми каза, че е доста скъп.
поздрави
Дани

п.с. за мазилата - аз ползвам perfect slim na Loreal (струва около 19-20 лв) и съм доволна. Още по-доволна съм от Галеник, но е двойно по-скъп.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 768
Аз имам масажист много добър приятел на мъжа ми, взима между 15лв на масаж, на мене като на близка ми вземаше само 8. Направих 10 масажа и имаше ефект в см. От бедарата свалих по  1 см,от ханша 1,5, а от талия пак 1. Но аз по-принцип имам малко да свалям, ако имаш много се сваля повече. Каза, че най-много му е сваляла една клиентка 4,5 см на бедро за 10 масажа, но е имала много дебели бедра. По принцип смятах да направя поне 15 масажа, но мъжа ми нещо взе да се дразни... Rolling Eyes та сега проучвам къде в салон да си направя още 10 процедури.
Но ако не ти се губи време е най-добре с масажист, идва във вас, носи си масата,материалите....идва в удобно за тебе време...Ако проявяваш интерес ще ти дам координати. Наистина е много добър, прави масажи на много от най-звестните поп и фолк изпълнители/ки. Wink

# 9
  • Мнения: 1 455
По принцип казват, че мъжете са по-добри масажисти от жените, но на мен мъж масаж не ми е правил  Crossing Arms . Моят съпруг е такъв "турчин", че изобщо няма да е съгласен мъж да ме мачка, ужасно е ревнив.

# 10
  • Мнения: 5 647
Моят съпруг е такъв "турчин", че изобщо няма да е съгласен мъж да ме мачка, ужасно е ревнив.

Че ти да не би да го питаш?  Mr. Green

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз имам масажист много добър приятел на мъжа ми, взима между 15лв на масаж, на мене като на близка ми вземаше само 8. Направих 10 масажа и имаше ефект в см. От бедарата свалих по  1 см,от ханша 1,5, а от талия пак 1. Но аз по-принцип имам малко да свалям, ако имаш много се сваля повече. Каза, че най-много му е сваляла една клиентка 4,5 см на бедро за 10 масажа, но е имала много дебели бедра. По принцип смятах да направя поне 15 масажа, но мъжа ми нещо взе да се дразни... Rolling Eyes та сега проучвам къде в салон да си направя още 10 процедури.
Но ако не ти се губи време е най-добре с масажист, идва във вас, носи си масата,материалите....идва в удобно за тебе време...Ако проявяваш интерес ще ти дам координати. Наистина е много добър, прави масажи на много от най-звестните поп и фолк изпълнители/ки. Wink

А колко време е масажа? И къде работи, че аз съм от Нови Искър и едва ли ще иска да идва до тук Tired

# 12
  • Мнения: 1 455
Че ти да не би да го питаш?  Mr. Green

лошото е, че работи от вкъщи и трудно ще скрия масажиста  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 547
Дани, благодаря!   bouquet Това за салона до вас ми се струва много привлекателно, ама 28 лв са си 28 лв. Все пак искам да направя колкото мога повече процедури, а така... май ще спра на 10-12. Обаче бих отишла да пробвам  Wink

Истината е, че имам масажист. Той е много добър в масажа на цялото тяло, но мисля, че няма много практика в антицелулитния масаж. Говорихме по въпроса, каза ми, че е правил и антицелулитен масаж и сега много се чудя дали да го пробвам  Thinking Иначе ми е много удобно - той идва у дома. Идеално просто. Интересувам се от мазила, защото той не е много запознат с различните кремове. Не е много по-евтино от това да ходиш в салон.
Искам да направя ударни 10-15 масажа, а иначе нямам възможност да излизам всеки ден.

А ми е писнало от опит - проба - грешка. Сега искам просто да направя добър избор от първия път  Wink

# 14
  • Мнения: 2 529
Не мога да не препоръчам двете масажистки от спортен център "Дема" в Младост 1. Аз ходя там вече от месец като първо се запалих от рекламата по радиото, сигурно си я чувала. Първо си направих 10 интензивни терапии термолиполиза + ръчен антицелулитен и вендузи за 300 лв. Ефект - 2 кг надолу и по 3 см от всички зони, които исках. Сега ходя на фитнес програма "Отслабване" - 3-месечна по 3 пъти на седмица, с личен инструктор и 2 пъти в седмицата редувам масаж с мед и обикновен антицелулитен или с вендузи. Цените са почти като навсякъде и ако си заинтересована виж тук, но най-добре на място да разгледаш и да си вземеш подробен ценоразпис :

www.demasport.com

Общи условия

Активация на акаунт