Мога ли да пия витамини, докато кърмя?

  • 2 866
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
За "Центрум" питам, мисля тях да си купувам.

# 1
  • Мнения: 7 837
По-добре си купи Бирена мая. Тя е комбинирана с достатъчно витамини  Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тц!  Naughty
Подува ми се корема от нея и страдам целодневно. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 447
Ми щом може, докато си бременна, би трябвало да може и сега. Аз Центрум пих през бременността и си беше ОК. Трябва да взема пак да попия, мерси за идеята newsm10

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
И аз бих заложила на бирената мая.
Но най-добрия вариант е да приемаш повече естествени витамини и минерали, като се храниш балансирано и приемаш много плодове и зенчуци.

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Няма ли специални за кърмачки?
Аз пия фолиева киселина и С, защото колкото и да се намират пресни плод/зеленчуци, не се знае с какво са обработвани и не са и вкусни  Confused

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Няма ли специални за кърмачки?
Аз пия фолиева киселина и С, защото колкото и да се намират пресни плод/зеленчуци, не се знае с какво са обработвани и не са и вкусни  Confused
На мен са ми вкусни, особено сочните портокали, които са сега на пазара. По кило изяждам дневно Crazy и нямама нужда от повече вит. С.
Зимните ябълки също стават, купувам и замразени зеленчуци, ям често пресни гъби.
Изобщо на пазара се намират доста неща, а въпросът колко са качествени стои еднакво както сега, така и през другите сезони.

Пък и организма ни е една съвършена система, която се адаптира добре и се справя с намалените приеми на определни витамини.

# 7
  • Мнения: 6 243
Пепи, "Матерна" са специално за кърмачки. Водят ги за бременни и кърмачки, де. С повече селен са. Но доста мами казват, че не им понасяли. Аз ги пия по схема от 4ия месец на бременността. Доволна съм.

# 8
  • София
  • Мнения: 164
И аз пиех Матерна, но ги спрях защото имахме мн. колики, аа нали те са с повече желязо-не че помогна де.След това пих Витарал.

# 9
  • Мнения: 1 072
Можеш, да  Laughing Аз пия Био-Мулти - със състава на Матерна, но малко по-евтини. Не забравяй пауза от 20 дни след 30 дни витамини.

# 10
  • Мнения: 2 959
Аз пих Матерна докато бях бременна и 4 мес. след като родих, за да си доизпия флакона. Доктора ме посъветва докато кърмя да ги продължавам, но аз ги спрях и ги замествам с пресни плодове и зеленчуци.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Може да звучи смешно, но на Матерната таблетките са ми огромни, дори като ги чупя на две...а иначе, аз питам за витамини, понеже имам нужда от качване на килограми и цялостно...хм..подобрение на визията  Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 383
Пия Мерц, но то е , защото имам проблеми с кожата. Много добре ми действат.

# 13
  • Мнения: 69
Щом имаш нужда от качване на килограми давай смело с бирената мая,много помага и за косата и кожата и ноктите стават перфектни,а и на мен лично определено ми дига и килцата,за съжаление  Cry!!!Иначе е страхотна!Точно за теб! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 313
И аз бих ти препоръчала бирена мая. Когато родих, продължих да пия Матерна, но определено от бирената мая се чувствам по добре. Щом имаш проблеми с хаповете заложи на балансирано хранене и достатъчно течности.

Общи условия

Активация на акаунт