Кърмене и диета?

  • 1 097
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Мога ли едновременно да кърмя и да спазвам някаква диета? Моля ако някой знае подходяща, да помага!Искам да си върна килограмите Cry

# 1
  • Мнения: 5 103
Доколкото знам неможа, аз  смятам с риск да ми спре кърмата след раждането да мина веднага на диета.

# 2
  • Мнения: 7 837
Кърмата ти в момента е особено важна за бебечето, затова не се хвърляй на диети. Но нещо като редукция на храненето, ще ти свърши работа  Simple Smile Не е нужно да се тъпчеш, за да имаш кърма. Пълнозърнести храни, ядки, плодове, кисело мляко. Хем са полезни за теб, нем за детето  Simple Smile
А и нали знаеш, че някои жени отслабват от самото кърмене, поне при мен беше така  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 182
махни хляба и сладкото,а и малко спорт мисля 4е ще ти е от полза

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Можеш, разбира се.Само че не знам защо ти е още от самото начало да се тормозиш.Отпусни се, наслаждавай се на новороденото си бебче, натъкмете се един към друг WinkКогато кърменето влезне в ритъм след няколко седмици, тогава ще му мислим за ограничителен режим Wink
Аз не се осмелих да диетувам, докато бебето ми беше само на кърма.Пък и имах здрав апетит CrazyЧак след като той вече ядеше твърди храни/на 7 месеца/, махнах сладкото и тестеното, повечко салатки и за два месеца - чисто нова мама Simple Smile

# 5
  • Мнения: 125
На мен лекарите категорично ми забраниха диети докато кърмя, за да не ми заслабне бебчето. Когато пробвах да намаля храната и кърмата ми намаляваше.  Sad Но сега като дойде лятото действително може да наблегна и аз на течностите и салатите. А разделното хранене дали е подходящо докато кърмим newsm78

# 6
# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Разделното хранене мисля е добре, защото не се избягват храни, а се спазва просто тяхното правилно комбиниране Wink

Общи условия

Активация на акаунт