Квилинг за маниаци - тема 7

  • 141 512
  • 471
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 158
Eхххх, надявах се на нещо готово, но... май ще трябва да подкупвам  Blush Благодаря ти за съветите   bouquet

# 61
  • Мнения: 83
Здравейте, с дъщеря ми направихме една "картина" като първи опит в квилинга. Две от фигурите ги видях  от интернет, нека някой не ми се сърди, че съм му откраднала идеята :
https://picasaweb.google.com/114782526643063931156/MyHobbyDecoup … 17428261336974802

# 62
  • Мнения: 14
Като за първи опит са ОК. Още по-добре е, че заниманието е било с детето Simple Smile
За такива цветчета никой няма да се сърди... все пак когато се използва нещо видяно някъде е добре да се посочи къде е видяно. Така освен, че се показва уважение към източника на вдъхновение и идеи може да се "проследи" и какво е надградено или специфично в новата интерпретация.

# 63
  • Мнения: 83
Ами писах в гугъл "квилинг", дадох на изображения и оттам си харесах цветята, само че беше преди година  Embarassed и не мога да кажа на кой са. Тогава исках да намеря някакво занимание на дъщеря ми, но тя бързо се отегчи, а аз започнах да се занимавам с декупаж и зарязахме картината по средата. Сега реших, че е крайно време да я довършим. Лентичките сама съм ги рязала, навивахме и на пръсти без инструмент. Като цяло ми е интересно, но за момента декупажа ми е слабост и го предпочитам.

# 64
  • Мнения: 14
Моят коментар беше принципен и дори факта, че споменаваш че си ги видяла някъде говори, че не искаш да засегнеш никого, за което те поздравявам.
А относно заниманията - прави това, което ти носи най-голямо удоволствие и удовлетворение... но пък ако не пробваш различни неща как да разбереш кое е това нещо Simple Smile

# 65
  • Мнения: 158
Момичета, попаднах на страхотен дизайн и изпълнение и влизам да споделя. Извинявам се ако вече е пускано, просто ужасно се впечатлих  Embarassed

# 66
  • Мнения: 158
Още цветя от мен, понеже са ми най-лесни     Mr. Green


Blue flower card by vanilllaph, on Flickr 


Red flower card by vanilllaph, on Flickr

Пожелавам на всички слънчев и прекрасен ден  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 318
vanillla, идват ми малко постни. Може би едно надписче ще даде завършен вид newsm78 Иначе като съчетание на цветове и изпълнение на елементите е много добре. Вече ти е време да усложниш "картинката" Grinning

# 68
  • Мнения: 158
Което е така, е така! Взела съм еди печат, ама пусто все не улучвам да ми седи добре Sad а иначе съм решила на спокойствие уикенда и други неща да опитам. Дано не ми се провалят плановете!
Благодаря за мнението и хубави почивни дни Simple Smile

# 69
  • Мнения: 8
Здравейте, и аз се записвам  Simple Smile
Скоро и аз ще споделя първите си опити.
Поздравления на всички, правите прекрасни неща! Simple Smile

Ето един блог с интересни линкове  http://increations.blogspot.com/p/paper-quilling.html
скоро и няколко книги ще споделя.

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 20:30 от Sunnyy123

# 70
  • Мнения: 499
Здравейте, талантливи момичета! Пуснах тема във вашия подфорум, но не знам дали ще бъде забелязана за това влизам и тук, за да ви помоля за помощ.

Празниците наближават и за нас от Фондация "Нашите недоносени деца" е време да организираме отново нашите базари в подкрепа на недоносените деца! Миналата година някои от вас се отзоваха, за което много им благодарим. Тази година идеята ни е за три базара - в Сливен, Варна и София.

Вече има доста такива инициативи, но ако все пак сред вас има момичета, които по някакъв начин чувстват близка нашата кауза, ще се радвам да се включат.

В момента събираме доброволци, които са готови да дарят труда и времето си, за да стане базара реалност и да направим този подарък на най-малките и борбени дечица на България. Ще се радвам ако сред вас намерим съмишленици!

Поздравявам ви за красотите, които правите! Невероятни сте!  bouquet

# 71
  • Мнения: 158
Привет, момичета!
Sunnyy123, благодаря за линка! Лично на мен ще ми бъде много полезен  Peace
Смуси, ще ми бъде приятно да помогна с каквото мога. Пиши на лични подробности  Simple Smile

Тези дни опитвах да си правя сама лентички на шредер (в офиса сме имали такова джувотно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green), но ми стоят назъбени, вероятно ножовете са се затъпили, та пак съм наникъде с цветовете  Rolling Eyes
И за запис една картичка, пак простичка, но пък с надпис от споменатия по-горе печат  Laughing


Love card by vanilllaph, on Flickr

Успешен ден на всички!

# 72
  • Мнения: 318
Sunnyy123, добре дошла!
vanillla-стилна и изчистена! Много хора харесват точно такива.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739998.0
Това е темата за благотворителния базар, които иска да се включи.

# 73
  • Мнения: 8
Ето и моята първа картичка  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5 405
Първата ти картичка изглежда уникално като за първа картичка!  Peace

Аз мога ли да разбера тайната на листенцата?


Как стават по такъв начин огънати?  newsm78 И други такива видове съм виждала...

Примерно и тези червени цветчета в ляво. Сгъват хиляда други малки хартийки вътре ли? Щото не мога да си го обясня по друг начин  Mr. Green
Ааааа и както пъпката на мака и то ли е с 3 различни хартийки, после се лепят едно за друго?

Последна редакция: чт, 26 сеп 2013, 23:30 от Merry.

Общи условия

Активация на акаунт