Препоръчайте ми автоматична люлка

  • 1 852
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 873
Правя прочване, кажете марки и цени.

# 1
  • Мнения: 2 663
Аз много исках да си взема такава,но тук не мога да намеря такава!Мислех да поръчам от чужбина,но още не съм решила 100%.Ако има инфо къде от Бг мога да си купя такава ,кажете моля

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Автоматични люлки в България съм виждала само на Мини стар и на Бертони. Цени няма да пиша, защото са отпреди година и половина ooooh! Евентуално в Бонжур или Марсел може да провериш за люлка на Фишер Прайс Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Охххх аз имам на GRACO / 6 скорости, 15 мелодии, таймер/ - донесоха ми я от Щатите и Бобо много малко се люля да не кажа хич - нещо не му хареса в люлка, но още се чудя дали да я продам Sad Излезна ни 90$ с транспорта и дори нямам идея за колко да я продам ако се реша ???

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз също много исках, но докато се наканя и ни мина времето за такава люлка (доколкото знам е до макс 1 год) Иначе в БГ има на Чиполино, Хаук, Фишър праис, Бертони

# 5
  • София
  • Мнения: 4 127
Аз в момента търся, но предимно по интернет, заради студа.
Засега мога да ти покажа столче, което става на люлка на Peg Perego. Но и цената е добра. ето линк

Аз си харесах люлките на Фишер прайс. Но прочетох за някаква цена от 180 лева в магазини Марсел. И не се знае за кой модел става въпрос.

# 6
  • Мнения: 877
Аз дълго търсих и стигнах до следните изводи:
- по-добре е да си вземеш добра марка
- най-добре е да ти я донесат от Щатите
- Фишър Прайс правят страхотни люлки, най-вече заради забавленията (аксесоарите) по тях
- аз имах на Хаук, бях доволна
- ако има табла спокойно може да се използва и за столче за хранене
- може бебето да не хареса люлката

# 7
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз в момента търся, но предимно по интернет, заради студа.
Засега мога да ти покажа столче, което става на люлка на Peg Perego. Но и цената е добра. ето линк

Ние имаме точно това, когато бебка беше малка го ползвахме само като люлка. Добре е обезопасено и детенце доволно се полюшкваше там докато мама си свърши някоя и друга работа. После започнахме да го ползваме и като столче за хранене. Сега го ползваме само като столче за хранене, електронната люлка не действа добре защото беба натежа, но като приключи храненето тя се пошлюшква сама като се оттласква с крачетата в тялото ми, както съм седнала пред нея за храненето.
Като поотраснат малко май електронните люлки не са толкоз интересни, поне при нас беше така, тя от 6-7 месечна започна да предпочита бънджито пред електронната люлка, на което се люлее сама оттласквайки се с крачета в земята и така се забавлява много повече.

# 8
  • Мнения: 1 873
Благодаря момичета. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 467
Имаме на Фишер Прайс - аквариума. Диво забавление за беба. Висят едни риби и беба като ги дръпне се пускат музика и светлини. Препоръчвам! Донесоха ни я от щатско.
Стола ни за хранене е също и автоматична люлка http://www.family-bg.com/catalog/prX_949.htm?osCsid=9077158f941d … 22c4090e8e59c58a0 . Бива, не е лош. Има си и музичка (която що ли така зверски ме дразни  Thinking )

# 10
  • София
  • Мнения: 4 127
Аз си харесах люлките на Фишер прайс. Но прочетох за някаква цена от 180 лева в магазини Марсел. И не се знае за кой модел става въпрос.


Открих за кой модел става въпрос:
цената е 175 лв, но нямат наличност в момента. В САЩ същата люлка струва от 75 до 100 долара. 175 лв е доста добра цена за тази люлка. Ако някой си я е купил и вече не я ползва, нека ми се обади.

Общи условия

Активация на акаунт