Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 72~

  • 33 635
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
E-Защо остана?






Ф-Е, хайде Емир, не се инати като магаре, много добре знаеш защо останах. Толкова ли е важно да чуеш това, което всъщност знаеш?


Леле, леле, казва му, че е инатлив, като магаре, ooooh! ами тя каква е, инатлива магарица, семейство-инатливи магарета!?! Joy


# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Който може да ми разкодира какво значи  S02e08, коя ли серия отговаря на турските  newsm78
[/quote

Според мен сезон 2, епизод 8

# 32
  • Мнения: 727
32 originalen..

Който може да ми разкодира какво значи  S02e08, коя ли серия отговаря на турските  newsm78

# 33
  • Мнения: 21 201
Който може да ми разкодира какво значи  S02e08, коя ли серия отговаря на турските  newsm78
Свързвам го със сезон втори, осми епизод, поне така както е написано. newsm78

# 34
  • Мнения: 0
Скрит текст:
E-Защо остана?






Ф-Е, хайде Емир, не се инати като магаре, много добре знаеш защо останах. Толкова ли е важно да чуеш това, което всъщност знаеш?


Леле, леле, казва му, че е инатлив, като магаре, ooooh! ами тя каква е, инатлива магарица, семейство-инатливи магарета!?! Joy


newsm47 newsm47 newsm47 Присмял се хърбел на щърбел Mr. Green

Вани аз немог го определя Rolling Eyesс тия рязаници Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 11 820

хайде какво да ви правя само на влъхлите го давам Миксалис  Peace

# 36
  • Мнения: 21 201
Ф-Емир...., Емир добре ли си? Любов моя.
Е-Добре съм.

Колко малко му трябва на човек понякога-блага дума, нежен поглед, мил жест, а в случая наричайки го любов моя, тези и думи го съживиха.

# 37
  • Мнения: 6 105
Не,Наде,пише уж Огледален свят.  Peace

Иве,мерси.Еми отдолу пишат,че превода не е добър,тъй че май даже не мисля и да го тегля.

# 38
  • Мнения: 943
Аз ще дръпна един следобеден сън ,че ми се приспа докато заспи малката
Верче мило ама нали знаеш , че те обичам knit признай си поне , че като го гледаш Бу в подписа ми и ти става хубаво , виж всички са с Ча , ние двете  само си делим един мъж Mr. Green

# 39
  • Мнения: 16 938
Фериха наистина обичаше Емир повече от себе си.Макар и двамата да са магарета и на всичкото отгоре и инатливи.Ама тоз тяхния инат им изигра лоша шега всъшност амбицията и егото на Емир.Сама едно не разбирам защо Айсун в 67 епизод отиде  да говори с Фериха като тя като цяло се вкопчи в лъжите и и я намрази до такава степен че всяка друга е по-добра от нея. Не мога да си го обясня приказва и някакви неща за емоционална пропаст да не би само Емир да я има и Фериха я има това че се прави на силна и борбена жена никой не знае какво и е на нея.

# 40
  • Мнения: 21 201
Не,Наде,пише уж Огледален свят.  Peace

Иве,мерси.Еми отдолу пишат,че превода не е добър,тъй че май даже не мисля и да го тегля.
Ооооо, Вани, ако е от онези видеоклипове, които превеждат..........по-добре не го тегли. Такива преводи не бях виждала никога, онемях, ослепях, оглушах, като ги съзрях. ooooh! Cry Sick #Crazy

# 41
  • Мнения: 128
Здравейте и от мен в новата тема!
Не мога да си обесня защо толкова много хора удрят шамарчета на Фериха! Горкото момиче от кой ли не отнесе по една плесница, че понякога и повече! То не беше баща й, Мехмед, Санем, Айсун та и даже ЕМир.
 newsm78 Simple Smile

# 42
  • Мнения: 21 201
Корай-Влюбените се обичат, дори когато се мразят.
Е-Вече и поемите не могат да ни спасят.
К-Какво, ще стане ако брат й разбере за Вас двамата?
Е-Вече няма нищо за разбиране.


# 43
  • Мнения: 11 820

в красивия свят съм  Peace

# 44
  • Мнения: 727
Искрено се надявам да има такива мъже като героя Емир...да има толкова всеотдайни,толкова жервтоготовни,романтични,ТЪРПЕЛИВИ...бойни,красиви...силни-преносен и пряк смисъл...макар скромния ми любовен живот да ми е показал обратното...надявам се да има....

чаша Любов Heart Eyes



Скрит текст:
абе аз съм като влюбена нищо лошо не виждам в него.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт