Изправяне на зъби

  • 1 886
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Здравейте,
с криви зъби съм и горе и долу, и напоследък взех да се замислям за изправяне. Мисля, че не е късно въпреки, че съм на 27години. Като малка на два пъти носих шини, но естествено не след дълго ги захвърлях, за което сега съжалявам, но.....Та сега бих била благодарна ако някоя от вас с подобен проблем даде мако инфо относно изправянето на зъбите, добър ортодонт, цени и продължителност на лечението.

# 1
  • Мнения: 156
На твоята възраст най-добър и сравнително бърз резултат би се постигнал с брекети, а не с апаратчета. Разбира се, всичко зависи от вида на деформацията ти. Ако се интересуваш, пиши ми на лични , ще ти пратя координати на добри ортодонти. Цената обаче ,за такова лечение мисля ,че надхвърля 1000лв вече и трае минимум 1,5-2 години.

# 2
  • Мнения: 1 417
Годините ти не са проблем Simple SmileАз сложих брекети на 28г. поради неправилна захапка, носих ги около 1,5-2 г.това при всеки е индивидулно и сега спя с апаратче. Цената на обикновенните брекети беше /мисля, че още е такава/600 евро, които се плащаха разсрочено - 300 в началото и по 30евро всеки месец. Ако те интересува ще ти пратя тел. на ортодонтката, която е наистина много добър специалист!
ps И аз съм носила неколкократно апаратчета, ама те много ме загрозяваха Mr. Green

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Толкова пари и толкова време?! Shocked Аз също мисля да поправя 2-3 зъба, но не с брекети (а се оказа и невъзможно след снимка), а другия вариант- пилене и каквото там слагаха отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт