Валери Турс?

  • 961
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 887
Здравейте. Трудничко е намирането във форума на конкретна агенция, затова се извинявам ако някъде по-назад има тема за тази туристическа агенция. Аз поне не успях да намеря, а ми трябват отзиви. Има ли пътували с Валери Турс - Валери 90? Страшно много ми харесва една тяхна програма, но ровейки се в нета, попадам на много противоречиви коментари. Така, че моля, ако някой е пътувал с тях да даде едно рамо  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 120
Изключително коректни са. Програмите им са наситени, екскурзоводката ни също беше на ниво. Пътувала съм с тях до Париж  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 887
Моля, дайте малко повече информация. Как се казваше екскурзоводката ви, как бяха хотелите и автобуса и т.н. Били сте с тях в Париж, по коя точно програма? Благодаря предварително!

# 3
  • Мнения: 120
Бяхме по прорамата БУДАПЕЩА – ВИЕНА – ЛЮКСЕМБУРГ – ПАРИЖ - ВЕРСАЙ – ЛОАРА – ЖЕНЕВА - ВЕВЕ - МОНТРЬО - БЕРН - ЛЮЦЕРН - ЦЮРИХ - МИЛАНО - 11 дни. Пътувахме май 2010 г. Екскурзоводката ни се казваше Мария. Отлично познаваше градовете, разказваше ни супер подробно за всяко място. Имаше организирани автобусни туруве в Париж и Виена с местен екскурзовод /българи/. Хотелите и закуските баха много добри /за категорията си - 3 звезди Peace/. Автобуса беше Сетра тригодишен, нямали сме забележки. Имахме само един нощен преход - навръщане. Останахме много доволни  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 887
Благодаря за информацията! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт