Жанин

  • 979
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 618
Преди да забременея пиех противозачатъчни Марвелон, много добре ми понасяха, нямах никакви оплаквания и проблеми с тях. Сега реших пак да започна с хапчета, но в аптеките ми казаха, че Марвелона е спрян. Лекарят ми предписа Жанин и ме интересува какви са отзивите на жени пили такива хапчета. Как ви се отразиха, имахте ли промени в теглото?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Преди да забременя аз пиех Диане 35, след това минах на Жанин, но ми се появиха силни болки в краката, което е рисково и след два месеца се върнах на Диане. На мен лично не ми понесоха добре.

# 2
  • Мнения: 1 734
И на мен след като родих лекаря ми предписа Жанин. Много бях доволна, не съм имала проблеми с теглото и изобщо никакви други. Пила съм  и Диане преди да забременея, но лекаря ми каза, че е  доста силно и не го препоръчва. 

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Една приятелка вземаше известно време Жанин и поне аз не забелязах да има промени в теглото. Не ми е казвала за някакви странични негативни реакции, единствено може би това, че се случи един път като й дойде цикълът, та продължи към 10 дни и повече с леко течение от кръв, верочтно се дължеше на хапчетата.

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 618
Благодаря Ви много за информацията! Надявам се и при мен да няма проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт