Чест и уважение / L Onore E Il Rispetto - италиански сериал

  • 124 699
  • 748
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 462
Кали Hug, благодаря за серията с вградени субтитри Peace Peace Peace Peace

Честит Лазаровден и от мен smile3525 smile3525 smile3525. Да са живи и здрави имениците днес! smile3525
Много благодаря на Кали за серията с вградените субтитри от този последния линк който толкова лесно изтеглих от транзит.
А ако не те затрудня и ако не е толкова нахално, има ли възможност да публикуваш линковете на сериите  от предните сезони ? Praynig Peace

# 256
  • Мнения: 1 095
Кали Hug, благодаря за серията с вградени субтитри Peace Peace Peace Peace

Честит Лазаровден и от мен smile3525 smile3525 smile3525. Да са живи и здрави имениците днес! smile3525
Много благодаря на Кали за серията с вградените субтитри от този последния линк който толкова лесно изтеглих от транзит.
А ако не те затрудня и ако не е толкова нахално, има ли възможност да публикуваш линковете на сериите  от предните сезони ? Praynig Peace


Разбира се!  Hug Hug Hug

# 257
# 258
  • Мнения: 5 462
Ooooo Kaliii много ти благодаряяя !!! Hug
Кали , а втори сезон ще може ли ?Че всъщност него основно не съм гледала.
Сега ще си припомня първи сезон. Peace 

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 20:28 от Markrit

# 259
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Здравейте момичета!!

Аз още се боря със себе си да не гледам филма и определено ми е много трудно. Да видим до кога ще издържа. Добре, че съм заета и не ми остава време иначе не гарантирам за нищо.

Кали благодаря ти много за сериите с вградени субтитри. Определено ако знаех как става щях да гледам филма на телевизора, а не на лаптопа. Не че не мога да го свържа, ама така е по-добре. Ако имаш време можеш ли да ми кажеш с каква програма ги вграждаш? Благодаря ти предварително.  Hug

# 260
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug, пожелавам ви слънчев и усмихнат неделен ден, още повече, че утре е Цветница! newsm10

# 261
# 262
  • Мнения: 9 541
Днес е Цветница! Да са ни живи и здрави всички именици!
Кали Hug, ако никът ти идва от "кала" Честит Имен Ден! Peace smile3525 newsm51 smile3525 smile3525

# 263
  • Мнения: 5 462
Благодаря ти Кали !!!
Сега значи чакаме 3 сезон ,така ли да разбирам ?

# 264
# 265
  • Мнения: 1 095
Здравейте!  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Лиа, името ми иде от Калина. Казват, че и Калините имат имен ден.
За това, блогадаря за поздрава!

Маркрит, да, сега започва качването на третия сезон.

Това, което си открила във Вбокс е първата серия, която и ние вече имаме с вградени субтитри.
Тя е разделена на няколко части (не всеки има право да качва по-големи клипове) и за това се получава след цифрата 1, да има и други цифри - зависи на колко части е разделена серията.

# 266
  • Мнения: 9 541
Кали Hug, момичета с име на цвете или които празнуват днес



Happy Name Day!.

# 267
  • Мнения: 1 095
Момичета с моята сестра имаме голяма дилема, голяма въпросителна.

Вчера се присетихме за един италиански сериал.
Помним сюжета, но как се казва сериалът, кой играе в главната роля  (красив актьор) - не можем да си спомним.

Моля за помощ!

Сюжета:
Сицилианец, мисля че е от града в който е вулкана Етна, учи на север право. Понеже е много красив, харесван е от жените, и то от високопоставени жени. Но трябва да се върне в родния си край. Прави го с неохота. Още на гарата той вижда едно момиче, не знае на кого е дъщеря, но си я харесва. И така историята продължава с брак, назначение на служба, но... идва проблема с импотентността, родителите на момичето разбират, започват да го шантаажират, той избира да си признае... Започва войната, срещатата му с една мисля че беше журналистка, го извежда от това състояние (на импотентност)...
Хубаво завършва филма.


п.п. Дали на български заглавието не беше "Хубавецът", "Красавецът"... newsm78 newsm78 newsm78

# 268
  • Мнения: 5 462
Момичета с моята сестра имаме една дилема.

Вчера се присетихме за един италиански сериал.
Помним сюжета, но как се казва сериалът, кой играе в главната роля  (красив актьор) - не можем да си спомним.

Моля за помощ!

Сюжета:
Сицилианец, мисля че е от града в който е вулкана Етна, учи на север право. Понеже е много красив, харесван е от жените, и то от високопоставени жени. Но трябва да се върне в родния си край. Прави го с неохота. Още на гарата той вижда едно момиче, не знае на кого е дъщеря, но си я харесва. И така историята продължава с брак, назначение на служба, но... идва проблема с импотентността, родителите на момичето разбират, започват да го шантаажират, той избира да си признае... Започва войната, срещатата му с една мисля че беше журналистка, го извежда от това състояние (на импотентност)...
Хубаво завършва филма.


Някакво име на актьор /актриса , година на производство приблизително .
Ако подадеш някакво минимално инфо мисля , че ще мога да го открия .
А кога се развиива действието във филма ?
По имената на някой от актьорите понякога успявам да открия после и филма.

# 269
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 640
Честит имен ден на всички момичета в темата, щастие, здраве, късмет и прекрасни моменти с любимите филми!

Общи условия

Активация на акаунт