"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 063
  • 586
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 411
Лили,точно защото знаем,че турската жена няма свободата на
европейката, това което за мъжа може ,за жената не може,
затова и в предишните постове се учудвам,че близките на Алие
се възмущават от Синан затова ,че ревнува от Денис.Той имаше
 пълно основание да ревнува,още повече като се има предвид
държанието на Алие към него.Какво каза на Мерич когато
го упрекна ,че Алие се е върнала,а той продължава  с лъжите?
"Какво като се е върнала?Знаеш ли къде спя,на канапето и трябва да
ставам рано за да не ме видят децата и да ми задават въпроси ?"
Затова според мен Алие не е по -малко виновна за раздялата.
Синан със слабите си ангели по-женската част вероятно пак щеше да
 изневери,но нямаше да има  оправдание и вероятно  желанието му
да нарани Алие нямаше да е така жестоко.
Сега поведението на Синан е възмутително.Иска да рани  Алие,
но  много повече ранява децата си.Що за баща е това?Обичал ги.
Баща който обича прави всичко възможно децата му да не страдат,
независимо от законите.
Как може да иска завинаги  да ги лиши от майка?
Ще се радвам,ако края е такъв, какъвто аз го разбрах,а не както
Гардения го е разбрала.




 



# 316
  • Мнения: 9 702
Офффф ooooh! тази Сюхейля е голяма усойница #2gunfire

# 317
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Обожавам г-н Наджи! Какъв сладур! Да можеше всеки от нас да си има по един г-н Наджи!

А този Алп! Откъде изровиха този артист - направо перфектен за ролята. Рядко съм виждала някой да гледа като него - едновременно хитро и тъпо. Просто ти идва да му праснеш една, толкова е вбесяващ и дразнещ.

Горката Алие, трудно ще се съвземе. А д-р Дениз и той е за ожалване, няма да му се отвори парашутът явно.

# 318
  • Мнения: 40
Скрит текст:
Лили,точно защото знаем,че турската жена няма свободата на
европейката, това което за мъжа може ,за жената не може,
затова и в предишните постове се учудвам,че близките на Алие
се възмущават от Синан затова ,че ревнува от Денис.Той имаше
 пълно основание да ревнува,още повече като се има предвид
държанието на Алие към него.Какво каза на Мерич когато
го упрекна ,че Алие се е върнала,а той продължава  с лъжите?
"Какво като се е върнала?Знаеш ли къде спя,на канапето и трябва да
ставам рано за да не ме видят децата и да ми задават въпроси ?"
Затова според мен Алие не е по -малко виновна за раздялата.
Синан със слабите си ангели по-женската част вероятно пак щеше да
 изневери,но нямаше да има  оправдание и вероятно  желанието му
да нарани Алие нямаше да е така жестоко.
Сега поведението на Синан е възмутително.Иска да рани  Алие,
но  много повече ранява децата си.Що за баща е това?Обичал ги.
Баща който обича прави всичко възможно децата му да не страдат,
независимо от законите.
Как може да иска завинаги  да ги лиши от майка?
Ще се радвам,ако края е такъв, какъвто аз го разбрах,а не както
Гардения го е разбрала.




 




Вечер гледам филма , докато приспивам детето...Хвърлям му по едно око , без да го следа ревностно.
И направо ми се къса сърцето за тези деца...Цитирам nadejda2639, защото мнението ми най-много се доближава до нейното...И според мен Алие има вина , и то голяма - най-вече за страданието на децата.
И двамата родители , преследващи собствените си цели , излагат децата на невероятен психически тормоз- отвличат ги, водят ги да живеят в най-различни домове., лишават ги от любими хора...
Никой според мен не помисли кое е най-добро за децата.
Синан може да всякакъв, но не може да се отрече , че е добър баща, осигурил на децата си висок стандарт на живот .

Но не само децата са жертва, а и всички останали герои - Лейля и Денис, вуйчото и бабата...
А най-голяма мъченица е Мерич.
Алие в никакъв случай не е майка, готова на всичко за децата си. Пред интереса на децата, тя според мен, постави целта да извоюва собствената си независимост.

# 319
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Извинявай, Блейдо, ама според теб какво трябваше да направи Алие? Да си налегне парцалите и да живее така, като иска Синан? Да търпи унижението, обидите, да търпи тази отвратителна безчовечна свекърва, да търпи изневерите и арогантността му? колко време може да се издържи това? И щяха ли да бъдат щастливи децата? Въобще не съм съгласна с това което казваш. Толкова е очевидно, че направо крещящо, че Алие иска единствено децата си и ги поставя над всичко. Виж, че дори любовта на Дениз не я радва, тя си иска само децата и да я оставят на спокойствие да се грижи за тях.
Тя не можеше да предвиди какво ще се случи. Може ли изобщо някой да предположи, че собственият им баща ще засече колата и ще ги избута от пътя само за да стане на неговото?

Синан не ги дава на Алие от инат и от злоба. Ако ги обичаше, нямаше да ги лиши от майка им, щеше да им позволи да се виждат. Вижда, че момиченцето се побърква и какво прави за него - щял да му купи нови играчки! Това ли е любящ родител!? Две целувки сутрин, две вечер - и хайде при любовницата, а как се чувстват децата, няма значение. То
й дори не забелязва,че са потиснати и нищо не ги радва!

А оная вещица Икбал и тя от инат ще умре. Това ли е баба, която обича внуците си? Дразнят я даже с присъствието си. Съгласна е да приеме Лейля (нали беше голяма моралистка, къде й отиде моралът?) мазни й се, само и само да надвие Алие. Толкова са противни и майката, и синът й!

Признавам, че умрях от кеф като й оскубаха бенджамина.

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 15:37 от svetal4o27

# 320
  • Мнения: 14 817
Извинявай, Блейдо, ама според теб какво трябваше да направи Алие? Да си налегне парцалите и да живее така, като иска Синан? Да търпи унижението, обидите, да търпи тази отвратителна безчовечна свекърва, да търпи изневерите и арогантността му? колко време може да се издържи това? И щяха ли да бъдат щастливи децата? Въобще не съм съгласна с това което казваш. Толкова е очевидно, че направо крещящо, че Алие иска единствено децата си и ги поставя над всичко. Виж, че дори любовта на Дениз не я радва, тя си иска само децата и да я оставят на спокойствие да се грижи за тях.
Тя не можеше да предвиди какво ще се случи. Може ли изобщо някой да предположи, че собственият им баща ще засече колата и ще ги избута от пътя само за да стане на неговото?

Синан не ги дава на Алие от инат и от злоба. Ако ги обичаше, нямаше да ги лиши от майка им, щеше да им позволи да се виждат. Вижда, че момиченцето се побърква и какво прави за него - щял да му купи нови играчки! Това ли е любящ родител!? Две целувки сутрин, две вечер - и хайде при любовницата, а как се чувстват децата, няма значение. То
й дори не забелязва,че са потиснати и нищо не ги радва!

А оная вещица Икбал и тя от инат ще умре. Това ли е баба, която обича внуците си? Дразнят я даже с присъствието си. Съгласна е да приеме Лейля (нали беше голяма моралистка, къде й отиде моралът?) мазни й се, само и само да надвие Алие. Толкова са противни и майката, и синът й!

Признавам, че умрях от кеф като й оскубаха бенджамина.

Споделям напълно написаното
Синан е всичко друго ,но не и любящ баща.Ако беше такъв нямаше да лъже децата си ,че майка им ги е изоставила и е заминала ,нямаше да им навира в очичките любовницата си,без да се интересува от техните чувства.Синан се крие зад децата си ,той е този който ги използва за да има оръжие срещу Алие,иска да я манипулира чрез тях ,да я държи изкъсо да я обижда и унижава
Това не е поведение на любящ баща , а на изкривен ,болен мозък

# 321
  • Мнения: 82
........

Признавам, че умрях от кеф като й оскубаха бенджамина.

И аз! Още можеше. Все пак му останаха листа. Mr. Green Mr. Green
Баба Икбал е невъзможен и невероятен образ. Взех да се чудя дали наистина може да има такава жена - да си целува бенджамина и да тормози така децата си!?  newsm78 newsm78 Айше страда - тя си решава кръстословицата.  #2gunfire  #2gunfire

# 322
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91
Синан не ги дава на Алие от инат и от злоба. Ако ги обичаше, нямаше да ги лиши от майка им, щеше да им позволи да се виждат. Вижда, че момиченцето се побърква и какво прави за него - щял да му купи нови играчки! Това ли е любящ родител!? Две целувки сутрин, две вечер - и хайде при любовницата, а как се чувстват децата, няма значение. То
й дори не забелязва,че са потиснати и нищо не ги радва!


svetal4o27 напълно съм съгласна с теб! Ако беше такъв любящ баща нямаше да подлуди момиченцето си. Когато доброволно реши да я даде на майка й, и каза на детето че ще я заведе при нея, то не му повярва и му каза лъжеш, затова детето скочи от колата и едва не умря  заради този любящ баща. И накрая той остана без децата си. Всичко което направи му се стовари на главата. Накрая и той изпита болката и тъгата по децата си, разбра какво е да останеш без тях.

# 323
  • Мнения: 9 702
Синан е страхливец и егоист- неспособен да се справи със ситуацията , използва децата си като оръжие за мъст- що за баща е това no
Синан не наказва така само Алие  Naughty той наказва и децата си  - що за обич е това ... Whistling
да лишиш дете от майката - няма по- голяма низост Crossing Arms

# 324
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Момичета, радвам се, че ме подкрепихте и то не заради мен, а защото става въпрос за принципни неща, свързани с отношенията в семейството. Става въпрос за начина ни на мислене.
Никога няма да се съглася, че добър родител е този, който "осигурява висок стандарт на живот".

# 325
  • Мнения: 31
Умишлено не коментирам сериала – достатъчно се нервя докато гледам, че и после да го правя   Tired

Но Блейдо успя да ме провокира  Grinning   Peace
За Синан ми е беден речника  #Cussing out пък и да не обидя някоя фенка…  Wink Mr. Green
Хубаво, че другите момичета са писали, да не се хабя за него  Laughing
споделям мнението ви   Peace  Hug за 'обичливия и всеотдаен татко'  Rage
Само, по повод „обичта и грижите му“ към децата, се сетих – не помня кой беше казал:
Най-доброто нещо, което един баща може да направи за децата си, е да обича майка им.“…… и тук  smile3505
Високият стандарт е много хубаво нещо, но не и най-важното…

що се отнася до Алие -

....
Алие в никакъв случай не е майка, готова на всичко за децата си. Пред интереса на децата, тя според мен, постави целта да извоюва собствената си независимост.
изобщо не съм съгласна  no че трябва напълно да се отрече от себе си в името на децата  Crossing Arms

Първо – „Готова на всичко“ е българското заглавие, така че не го приемай буквално  Peace Оригиналното е „Алие“
Една от основните инструкции при авария е, първо да поставите своята кислородна маска. Едва след това – на деца, и други, които имат нужда от помощ. Ако не се погрижиш първо за себе си, няма да можеш да помогнеш на никого  Peace
Не вярвам в живота "за" някой друг, пък било това и децата, защото рано или късно се превръща в живот "чрез". Което пък си е чисто паразитиране. Когато някой се е отказал от собствената си свобода, ще уважи ли чуждата? Примери бол - почва се едно – „Аз живота си дадох за теб, колко жертви направих… и какво получавам в замяна – черна неблагодарност… водиш се по акъла на оная…/оня….. и т.н…“  ooooh! Tired
И то хора, които в никакъв случай не са „зли по природа“, 1000% убедени, че (само и единствено те) правят най-доброто за децата си, по единствения възможен начин…
Дори не говоря за нашата баба  Mr. Green която отвсякъде си е еманация на злото  Twisted Evil

А малките са супер. Айше много хубаво показа на дъртата вещица какво е да те лишат от нещо, което много обичаш. Ако паразитът изобщо може да обича…


Ще се радвам,ако края е такъв, какъвто аз го разбрах,а не както
Гардения го е разбрала.
Наде, и аз го разбрах като теб, и много се надявам да сме прави, иначе просто  Rolling Eyes ooooh! Sick
А защо пък не и да плава с децата към някой гръцки остров, при д-р Дениз  Heart Eyes Joy

Уф, олях се, вече едвам ги изтрайвам гадовете  newsm61
Май и мен като Алие само д-р Дениз ме крепи да не зарежа сериала  Crazy Laughing Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 9 702
пенда Hug сравнението с кислородната маска е много точно Peace
колкото и да ме нервят Синан и майка му- ще си изгледам филма стоически  Mr. Green до край заради Халит Heart Eyes bowuu

# 327
  • Мнения: 2 411
Голямо удоволствие ми доставят номерата,
които им въртят децата.
Дано адвокатката на Алие е блокирала пълномощните на Мерич,
защото адвоката на Синан е голям хитрец.

# 328
  • Мнения: 2 411
Браво на Мерич !Прекрасен образ!
Дали този катил адвоката няма да измисли нещо?

 

# 329
  • Мнения: 96
Да, адвоката е доста лукав....леле, ама направо не знам...в такова напрежение съм докато го гледам....Леле и тия дечица, милите как усещат всичко!

Общи условия

Активация на акаунт