За ортопеда

  • 1 256
  • 4
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 482
Майчета, моля споделете кога се ходи на ортопед, през колко време. Моята Джи-Пи-тка нищо не ми казва, а вече сме на почти 3 месеца. Имам си момиченце.  Grinning
Някой знае ли телефона на ортопеда на Горнобански път или май беше Горна баня /не съм в час както стана ясно/. Той не работи със Здравната каса, нали и не ми трябва направление от лекарката.
Ако сте доволни от други ортопеди също кажете, без значение дали работят със Здравната каса или не.

# 1
# 2
  • Мнения: 6 320
Първият преглед при ортопед се прави в 8-10 седмица след раждането, като рискови са децата носени в седалищно предлежание, родени седалищно или със секцио, близнаците, както и децата, при които има фамилна обремененост.

Координати на ортопеди има във форум "Справочник"


д-р Ивайло Ефремов - ортопед
Мед. център Ортомед - Горна Баня (зад института по ортопедия и травматология)
GSM 0888643034
http://orthomed.einet.bg/


д-р Венелин Алексиев, ортопед-травматолог, работи в СБАЛ по Ортопедия - Горна баня
тел 0889/238190
http://www.einet.bg/~alexiev/index.htm


Д-р Драганов
п-ка на Военна болница, 112 каб.
моб. 098 50 30 10


Прегледите са безплатни за български граждани, насочени за консултация с талон №3 от личен лекар, тъй като се поемат от Националната здравноосигурителна каса.


Може да погледнеш и тези теми:

консултация с ортопед?

Водете си децата на ортопед!!

За JP-то и Ортопеда

Въпрос за ортопед...

Съвет за добър ортопед?

и статия в сайта Невидимата дисплазия

# 3
  • sofia
  • Мнения: 482
Благодаря ви от сърце, още утре хуквам по ортопеди! А този д-р Алексиев той работи ли със Здравната каса.
Сега ще изненадам моята Джи-Пит-ка че ще искам направление /талон № 3/. Май и на нея няма да й стане много приятно, като чета реакциите на другите лекарки. А защо ли?...

# 4
Az zawedoh moq bebo na 8dni kogato be6e.Sega na 6meseca otnowo i doktora mi kaza da go zaweda sled kato prohodi.Wodq go pri Draganow wuw Woenna bolmica i sam mnogo dowolna

Общи условия

Активация на акаунт