Коя марка предпочитате?

  • 2 094
  • 41
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Бях пред дилема днес дали да си купя ексфолианта за лице на Регал или този на Арома и се замислих, че май и двете марки са на едно ниво. Вие как смятате? Ниската цена означава ли и ниско качество? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 153
Аз използвам на Елея гела за измиване и съм по доволна от него,ползвала съм и на Регал но не съм доволна

# 2
  • Мнения: 2 407
Изброените марки не ми харесват.
Ползвам Авент, Клинианс, Авон- имат добри маски.Суис формула са много добри маски и Фреман.

# 3
  • Мнения: 35 950
мисля, че момичето има предвид БГ марките
гласувах за Елеа, но съм най-доволна от БгРоза-Карлово

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
Всички така хвалят продуктите на БгРоза Карлово, а аз още нищо не съм пробвала от тях. Препоръчайте нещо тяхно, че да ги види, явно пък наистина си заслужава щом толкова се харесват. newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Зависи за какво...Кремовете за крака и ръце на Талодерма са абсолютно ненадминати - вкл. и от чуждите, скъпи марки!Но примерно лосионът им за тяло и кремът за лице, нощен, дето си взех, не ми харесват как миришат и не ги ползвам.
Ексфолиантът на Регал не е лош, но и определено не е най-доброто на пазара.
За моето лице най-удачната козметика от бг-производител за сега е "Дева", оранжевата серия с вит.С.
Абе, проба и грешка му е майката, защото всичко е индивидуално.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 302
Нито една от марките не ми допада... бях си взела и гел за измиване на Българска Роза-Карлово... ами направо си го изхвърлих... май не съм фен на БГ козметиката  ooooh!
Единственото изключение е тоника на Биотрейд, изчисти ми лицето за отрицателно време, но явно все пак по-скъпото е и по качествено, въпросния тоник е 2 по-скъп от тониците на Лореал....

# 7
  • Мнения: 5 317
На тези марки съм доволна от следните продукти:

Регал-стягащият околоочен крем;

Арома-ексфолианта;

Елеа-тоалетното мляко;

Талодерма-крема за ръце;

Не мисля че винаги цената определя качеството.Понякога плащаш по-скъпо заради самата марка.

# 8
  • Мнения: 3 248
Аз съм фенка на маските Freeman и St. Ives на Swiss Formula. Peace

# 9
  • Мнения: 5 299
Нито една от изброените марки не ми харесва. Предпочитам нещо по-сносно Crossing Armsно не и най-скъпата козметика.

# 10
  • Мнения: 6 155
Нито една от изброените марки не ми харесва. Предпочитам нещо по-сносно Crossing Armsно не и най-скъпата козметика.

И аз така.  Peace

От българските марки ползвам на :
1. Дева антицелулитния крем
2. На Икаров стимуланта за коса
3. Мишел - крема за лице с рози
4. Розова вода
5. Ада - маските за коса
6. Рефан - солите за вана
7.  newsm78

# 11
  • Мнения: 280
     На регал ползвам тоник за лице
    На талодерма емулсията за тяло / вярно е че не мирише хубаво , но това е единственото спасение при моита суха кожа /
  Не мисля ,че цената е определяща за качеството и ефекта на даден продукт , важно е как понася на твоя тип кожа

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз използвам на Елея гела за измиване и съм по доволна от него,......


От изброените съм ползвала само този гел.Харесва ми.

# 13
  • София
  • Мнения: 418
Гела на Елеа ми харесва. На Арома още не съм го ползвала, то и другите изброени бг не съм ги ползвала. Та даже не съм ги и виждала.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На Елея съм доволна от гела за измиване, тоалетното мляко и тоника, които са с матиращ ефект (зелената серия). В момента ползвам тоник, дневен и нощен крем на Дева с витамин С - също ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт