Крем против стрии?

  • 54 087
  • 29
  •   1
Отговори
Някоя от вас да е използвала ефикасен крем против стрии?Аз се мажа с бебешко олио,но казват ,че няма полза!Пак се образували стрии! Sad

# 1
  • Мнения: 1 512
Suzi, аз също се мазах с бебешкото гел- олио на Джонсън и по корема и бедрата нямам стрии, но дупето... Cry  
Можеш да използваш и бадемово масло; важното е да започнеш рано и ежедневно да правиш масажи, които поддържат кожата мека и еластична.
Май не бях много полезна ... Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 299
На мен ми подариха един златен крем. Като казвам златен имам предвид в буквалния смисъл на думата - 30 лв. на Виши примерно. Почнах да си мажа корема всеки ден както си трябва и за няколко дена отиде поне една трета от крема, а си мазах само корема (на него пише корем, гърди и т.н.). И най-хубавото е, че почнаха да се появяват стрии  Imp Спрях го, защото реших, че не си струва, по-добре да изчакам и като приключи всичко да видя къде са стриите и да се мажа само там. Но... не знам... много скептично съм настроена  Confused Ако някой каже крем който със сигурност действа ще е супер. Но аз мисля че си зависи и от човека, защото аз имам стрии от преди това, а никога не съм отслабвала или надебелявала. Така че...

# 3
  • Мнения: 172
През цялата бремнност използвах Виши и имаше ефект,но накрая на раждането лекарката ми натисна корема за да излезе бебе по лесно и пак се образуваха Sad .Сега за готовите вече няма лек Cry .Но пък имам едно прекрасно слънчице ,така че не съжалявам.

# 4
Здравейте, аз също съм се мазала с крем против стрий на Виши и изобщо нямаше никакъв ефект! Според мен всичко си е до организъм. След 10 м. от раждането сега започнаха да се скриват.

# 5
  • Мнения: 3 200
Аз се мажа с олиото на Икаров против стрии и до сега са ми излезли само на коленете, но защото не ги мажех предполагам  Sad . Откъде да се сетя, че и там дебелея  Sad

# 6
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Точно в един брой на БГмама който ми изпрати сестра ми видях реклама на английския крем Lierac, имат представителство в София. Аз си го поръчах по интернет. От него ли, незнам но нямам една стрия по корема, все едно не не съм раждала. Той е като гел, прозрачен, мирише на някакви треви. Ползвах и бадемово-палмов крем, незнам точно кое подейства.

# 7
  • Мнения: 3 200
Цитат на: eli_c
Точно в един брой на БГмама който ми изпрати сестра ми видях реклама на английския крем Lierac, имат представителство в София. Аз си го поръчах по интернет. От него ли, незнам но нямам една стрия по корема, все едно не не съм раждала. Той е като гел, прозрачен, мирише на някакви треви. Ползвах и бадемово-палмов крем, незнам точно кое подейства.


А колко струва и кой е сайта за поръчки, затрупах те с въпроси, но крема ме заинтерсува.

Мерси

# 8
  • Мнения: 2 489
Мен също ме заинтересува!

Някой ползвал ли е този на Мама Дона? И аз днес излязох на лов за крем против стрии, но доста се позачудих.
А за този на Линеанс някакви отзиви?

# 9
# 10
  • Мнения: 3 777
Аз ползвам този на Мамма Дона, и засега съм супер доволна.
Попива много добре, мирише страхотно и е един от малкото кремове, които имат нужните съставки за растяща кожа.

Не че ги знам кои са, на мъжа е много на ти и всъщност той ми избира козметиката за бременни  Grinning  и нямам оплаквания.

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз ползвах виши,но го спрях и сега започнах с галеник,пък ще видим.от виши съм горе-долу доволна.

# 12
  • Мнения: 2 489
Цитат на: Slunce
Аз ползвам този на Мамма Дона, и засега съм супер доволна.
Попива много добре, мирише страхотно и е един от малкото кремове, които имат нужните съставки за растяща кожа.

Не че ги знам кои са, на мъжа е много на ти и всъщност той ми избира козметиката за бременни  Grinning  и нямам оплаквания.


Благодаря! Можеш ли да ми кажеш колко милилитра е разфасовката?

# 13
  • Мнения: 138
Според мен е до кожа. качила съм 8 кг а вече ми излезнаха по бедрата и отстрани. По корема още нямам, но знам ли може и там да излезнат. Вярно че не са много, но все пак Cry От началото на петя месец започнах да се мажа с Дева, а малко по-късно и с Икаров, но въпреки това започнаха да се появяват. Реших да хвърля повече пари и си взех Галеник Sad  Само дето си дадох парите, а и свърши адски бързо( за около 2 седмици). От тогава се мажа с бебешкото олио на бюбхен. Не съм се отказала да се мажа, защото не знам ако спра дали няма да стане по-зле. Все пак мисля, че е до кожа и не можеш напълно да го предотвратиш надявам се поне да огранича щетите.

# 14
  • Мнения: 2 489
Наистина не спирай да се мажеш, защото може все пак да предотвратиш нещо.
Крем на Галеник, който свършва за две седмици, наистина звучи ужасно/за краткото време имам предвид/
Аз колко крема трябва да си купя през цялата бременност, не знам?!?!
Днес се намазах за първи път обилно с бадемово масло, дано като започна от по-рано да ги предотвратя.
То зависи и колко килограми се качват. Ако напълнея с десет имам по-големи шансове, но ако са 20 примерно е почти сигурно, че ще се нацепя.
Нещата са наистина индивидуални.
За маста - категорично отказвам, не защото е вредна, а защото ме гнус от нея невероятно!

Общи условия

Активация на акаунт