Призракът на Елена / El fantasma de Elena * тема 1

  • 23 442
  • 222
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 229
здравейте и аз да се включа! интересно ми стана как са си сменили ролите сестрите и как даниела се хвърли с булченската рокля newsm78

# 31
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Кой си е сменил ролите? Нещо се бъркаш или издаваш нещо, моля не пишете спойлерииии пак ще кажа, ако има нещо ей там горе е скрит текст...

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 2 150
Да,много познати лица има Simple SmileМалдонадо от Някой те наблюдава беше годеника на Елена,който тя заряза пред олтара LaughingТази Ана и аз не съм я гледала в друг сериал,но не ми харесва определено актрисата.


Резюме еп.1,днес!


Скрит текст:
Елена Лафе е на път да се омъжи за годеника си Октавио, но нейната приятелка Лаура я кара да премисли добре нещата и да се откаже от сватбата, защото Елена в действителност не е влюбена. И така, Елена Лафе оставя пред олтара Октавио като го моли за прошка за това, че не може да отговори на любовта му.

Далеч от там, Елена Калканьо се кани да сключи църковен брак с братовчед си Едуардо в голямото си имение. Но щастието на Елена Калканьо е разклатено, защото нейната сестра-близначка Даниела, преструвайки се за сестра си, е преспала с Едуардо. Даниела изпитва силни болки в корема и след това прави опит да се хвърли от покрива на къщата, но не събира достатъчно смелост, за да го направи.

Въпреки че сключват граждански брак и въпреки че научава за изневярата му, Елена Калканьо е решена все пак да се омъжи за Едуардо, въпреки че не се чувства щастлив и е влюбен в съпругата си. Като научава, че кобилата му Принцеса е започнала трудно раждане, Едуардо оставя Елена Калканьо пред олтара и побяга да помогне на своята любима кобила.

Разгневена, Елена Калканьо (все още облечена в сватбената рокля) се хвърля от покрива и умира на мига, докато нейната сестра-близначка Даниела се опитва също да се самоубие, но като прерязва вените си. За щастие, успяват да я спрат и ѝ дават успокоително, въпреки че смятат, че най-доброто решение е да настанят Даниела в санаториум, защото често има нервни кризи.

Латоня (бавачката на близначките) вярва, че Едуардо е единственият виновен и че е навредил момичетата ѝ.

След като кобилата ражда, Дарио съобщава на брат си Едуардо, че Елена се е хвърлила от кулата и всички остават изненадани.

Минава една година, Елена Лафе се е превърнала в голям ездач с коня си Хитано. Тя планира да се върне при баща си и Мариела (мащехата ѝ), която обича като истинска майка. Вече на вратата на дома си, Елена Лафе вижда черен кон в гората, който изглежда тежко ранен. Конят побягва, а на мястото, където е бил, най-изненадващо Елена открива мъж в безсъзнание (Едуардо), паднал на земята и ранен, също като коня.
[/spoiler]

Веси,аз ги копирам от теленовела-бг,щом са ви подробни ще ги слагам в скрит текст,да не заемат място Peace

# 33
  • Мнения: 9
Интересна история  Crazy

Има нещо мътно в семейството на Едуардо  newsm78  Първо това с пълнолунието и инжекцията , освен това ако сте забелязали в интрото другия брат , Монтекристо е с черни очи ( като демон  Shocked ) И интересно как двамата братя имат индиански черти , пък на Едуардо само колана му е по-така  Laughing 

Елизабет е страхотна  Heart Eyes

Веси , историята за роклите я има в основното резюме от БТВ  Peace

# 34
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Добре, Диди така става, любопитните ще цъкнат на скритият текст и ще видят  Joy . Аз историята на Бтв не съм я чела сега прочетох их, пак много тъпо направих, ама то се видя първо даваха Даниела на покрива, а след това Елена се хвърли, а Даниела уж си отряза вените...

# 35
  • Мнения: 9
Ана Лайевска преди време я мярках в един сериал , но не я харесвам особено.


Но пък за призрак е идеална : злобна и бледа  hahaha

# 36
  • Мнения: 229
Кой си е сменил ролите? Нещо се бъркаш или издаваш нещо, моля не пишете спойлерииии пак ще кажа, ако има нещо ей там горе е скрит текст...
има го в резюмето на сайта на бтв не издавам нищо

# 37
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Кой си е сменил ролите? Нещо се бъркаш или издаваш нещо, моля не пишете спойлерииии пак ще кажа, ако има нещо ей там горе е скрит текст...
има го в резюмето на сайта на бтв не издавам нищо
Видях го да, извинявам се Simple Smile

# 38
  • Мнения: 229
Кой си е сменил ролите? Нещо се бъркаш или издаваш нещо, моля не пишете спойлерииии пак ще кажа, ако има нещо ей там горе е скрит текст...
има го в резюмето на сайта на бтв не издавам нищо
Видях го да, извинявам се Simple Smile
newsm10

# 39
  • Мнения: 9
Ама и Едуардо е един .. жени се за братовчедката , явно по сметка . Въргаля се в сеното с ... пффф как се води сестрата на жената на брат му  Rolling Eyes , Корина . А явно голямата му любов е Принцесата

# 40
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Аз не можах да разбера как така се жени по сметка, след като са починали родителите му, чичото е станал настойник и явно си е пресвоил парите на родителите му, ще видите че така ще стани...

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 2 150
Ана Лайевска преди време я мярках в един сериал , но не я харесвам особено.


Но пък за призрак е идеална : злобна и бледа  hahaha

Да,за призрак я одобрявам Mr. Green Mr. GreenИ нещо красиво Wink

# 42
  • Мнения: 9
Ами двама братовчеди да се женят , без да горят от кой знае какъв ентусиазъм ... особено той , освен по сметка да е , аз друга причина не виждам.  В бара Монтекристо говореше , че с този брак Едуардо става още по-богат.

А Веси , за кой казваш , че му е чичо  newsm78

# 43
  • Мнения: 9






Хмм не е лош този брат , никак даже   Whistling Пу пу пу  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 2 150
Ич не е лош,даже по ми харесва,има нещо диво в него Heart EyesКат нищо ще го плювна в американската hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт