Колко струва ICSI?

  • 1 085
  • 6
  •   1
Отговори
Някой знае ли колко струва ICSI през Здравната каса? Предстои ми това в случай, че ме одобрят, но все още не знам каква е частта, която Здравната каса ще плати и каква аз. Благодаря Ви предварително и успех на всички!!!!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 716
Здравната каса плаща 2600 лв, останалото до около 5000 - 6000 лв плащаш ти. Зависи от стимулацията, която е индивидуална.

# 2
  • Мнения: 471
До колкото разбрах, Здравната каса ти дава лекарствата, необходими за процедурата, останалото си го плащаш ти, т.е. самата процедура в клиниката + изследванията, които ще ти направят преди това. Аз също питах моя лекар за цената и отговорът беше 2000 лв (трябва да дадем ние) + сега ще трябва да си направим изследвания преди да подадем документите, които са към 250лв. Това е ориентировъчна цена и зависи от различните клиники.
Успех Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 716
Здравната каса НЕ ТИ ДАВА ЛЕКАРСТВАТА , ти дава определено количество лекарства, които обикновено не достигат и в процеса на стимулация се налага да доплащаш до около 1000 лв максимум.

# 4
  • Мнения: 1 612
При мен не беше ИКСИ, но лекарствата, които се взимат след одобрение на Здравната каса са едни и същи (2 вида - Диферелин и ГоналФ, и Декапептил и Пурегон ако не се лъжа).
На мен лично лекарствата ми стигнаха (даже ми останаха 3 ампули ГоналФ- ако някой се интересува оставила съм ги в клиниката на Щерев. Нека ми пише бележка и ще се обадя да му ги дадат. Все на някой ще свършат работа).
Иначе самата процедура се заплаща в клиниката - мисля, че ИКСИ-то беше към 2500 и отделно 500 за изследванията.

# 5
Много Ви благодаря!!!!!!

# 6
При доц-Щерев , ако си вземеш медикаментите от НЗОК, самата процедура по ценова листа е 2500, там дали влиза упойка престой и др. незнам , ако ти си купиш лекарствата от тази клиника те са- 1500 до 2000 лв това е по спомен от чакането ми в чакалнята

Общи условия

Активация на акаунт