Къде в София да намеря плоскости за мебели?

  • 3 375
  • 10
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Трябва ми склад или магазин, но не Бриколаж, където правят плоскости за мебели.

# 1
  • София
  • Мнения: 293
В "Нюман". Намира се на Военна Рампа между завод Стинд и завод Москва. Не мога да ти го обясня точно. Като стигнеш там и питаш за някой от заводите всеки ще те упъти. Отделно на места има и табелки с посоката към магазина.
Вие да не решихте да си правите сами мебелите?  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
http://www.dimboss.com/
имай впредвид обаче че сайта не е обновяван отдавна,особено що се отнася до цветовете на плоскостите

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В "Нюман". Намира се на Военна Рампа между завод Стинд и завод Москва. Не мога да ти го обясня точно. Като стигнеш там и питаш за някой от заводите всеки ще те упъти. Отделно на места има и табелки с посоката към магазина.
Вие да не решихте да си правите сами мебелите? Laughing

Аааааа, не. Аз не мога да ги сглобя и тук ми трябва дърводелеца. Просто искам да си харесам плоскостите, да звънна на дърводелеца да ги купуваме и да ги сглобява. Искам аз да си избера цвета.

# 4
  • Мнения: 66
На кръстовището на Хладилника /на спирката в посока Зоологическата градина/, фирмата е Лесоцентър.
Имат склад за на едро и дребно. Според мен и добра гама цветове.

# 5
  • София
  • Мнения: 293
Аааааа, не. Аз не мога да ги сглобя и тук ми трябва дърводелеца. Просто искам да си харесам плоскостите, да звънна на дърводелеца да ги купуваме и да ги сглобява. Искам аз да си избера цвета.

Питах те, защото по принцип дърводелците си имат каталози с плоскостите на различните фирми (макар и не на всички) и клиента си избира цвета на плоскостта и канта по тях. Така даже ще можеш да налагаш цветовете един върху друг, да гледаш дали си отиват със съществуващите мебели, дори и с ламинирания паркет. Да не говорим за това че ще имаш повече време и възможност да мислиш по въпроса с цвета Simple Smile
Питай дърводелеца, на който си се спряла за каталог!
Много по-удобно и по-практично е!   Hug

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аааааа, не. Аз не мога да ги сглобя и тук ми трябва дърводелеца. Просто искам да си харесам плоскостите, да звънна на дърводелеца да ги купуваме и да ги сглобява. Искам аз да си избера цвета.

Питах те, защото по принцип дърводелците си имат каталози с плоскостите на различните фирми (макар и не на всички) и клиента си избира цвета на плоскостта и канта по тях. Така даже ще можеш да налагаш цветовете един върху друг, да гледаш дали си отиват със съществуващите мебели, дори и с ламинирания паркет. Да не говорим за това че ще имаш повече време и възможност да мислиш по въпроса с цвета Simple Smile
Питай дърводелеца, на който си се спряла за каталог!
Много по-удобно и по-практично е!   Hug

Аз още не съм се спряла на дърводелец защото искам да видя плоскостите колко ще ми излязат и да говоря с дърводелците от другата ми тема колко ще струва работата.

# 7
  • София
  • Мнения: 293
Ами успех тогава  Grinning

# 8
  • Мнения: 143
Практикер! Има голям избор на всякакви цени

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
http://www.mdf-bg.com/index2.htm - тук проверявахме преди около година и беше изгодно. В крайна сметка не купихме от там, защото един познат с малка мебелна фирма купи плоскостите с отстъпка от неговите доставчици и наряза плоскостите по мой проект. Сглобихме си сами мебелите Wink
Ето още една фирма, но не съм сигурна дали продават на дребно - http://www.kronospan.bg

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
ето ти още едни - МАЕТ, ул. Сребърна (блока с БОШ магазините).

Само да вметна, че трябва внимателно да прецениш кое ще ти е по-изгодно, защото когато поръчваш във фирма, не те интересува фирата, а когато сама си купуваш плоскости, купуваш цялата - размерите са около 3,6/2 м и дори малко да не ти стига, трябва да вземеш още една цяла - така ти остава много фира и излиза солено.

Общи условия

Активация на акаунт