Националната лотария на U.K

  • 1 871
  • 12
  •   1
Отговори
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
4ували ли сте за лотария, която се разиграва със слу4айни адреси от Нет като 4аст от Националната лотария на Кралството?

# 1
  • Мнения: 2 032
Не.
Звучи малко като шашмаджийските емайли от рода на "честито, спечелихте награда в...лотария, в която не сте участвали и която всъщност не съществува".
Единствената "национална" лотария е тази с фишове, дето се тегли 2 пъти в седмицата.

# 2
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
за такава става въпрос, но успоредно с тази с фишовете са запо4нали да разиграват адреси.  ще видя, дали е шашма newsm78. мъжа ли реши да иде утре до посолството, хванали сме се на бас Joy

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моят мъж е фен на всички видове лотарии, но щом за такава не е споменал, значи няма Wink

# 4
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
отговорих им, пак ми писаха за потвърдителна информация. ще видим. ако спе4еля ще се похваля Laughing

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мариябути,и аз полу4их два пъти по мейла писъмце,4е сме спе4елили 750 000 паунда от националната лотария на UK ама ми мириШеШе зфраво на ШаШма и ги изтрих прилежно и двата  Twisted Evil

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
абе и аз съм си Тома неверни, но ако не отговоря все ще си мисля-ами ако?

# 7
  • Мнения: 1 363
Ami Euro Lotto? За утре джак пота е 100 милиона паунда Shocked Shocked Shocked Shocked
Невероятно е.  Money Money Money

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
хи4 ги неща толкова много Laughingкакво ще ги правя #Crazy

# 9
  • Мнения: 5 183
хи4 ги неща толкова много Laughingкакво ще ги правя #Crazy
Ще помагаме   Sad, ако ти е толкова зор хар4енето им  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 363
 Laughing
Аз също не бих искала да спечеля толкова много. Достатъчни са ми 2 милиона, не повече.

ПОследната ирландка, която спечели от Юро Лоттото 75 милиона паунда, в момента живее под прекритие някъде в Испания.
Почнала да получава смъртни заплахи, писма със зов за помощ и спонсорство.

Това живот ли е? ooooh!
А друга жена, която преди години спечелиа няколко милиона от Националната Лотария пък с години наред не е казала на никой от семейството си. Работила парт тайм, измисляла лъжички дребни, за боноси от работа, взимала дългове, които тайно изплащала зада не разберат семейството и и приятелите. Искала да запази до колкото се може нормалния начин на живот и отношение на хората към тях.  Confused

А вие Мария бъдете много внимателни със тази частна лотария, голям скам може да се окаже (сигурна съм че е така)
Пусни един сърч в английския гугъл да видиш какво ще излезе. Ако е национална частна лотария, то тгава ще има доста написано.

# 11
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
хубава идея ми даде. намерих и други "щастливци" като мен hahaha

http://www.scam.com/showthread.php?t=4173

http://www.natlotcomm.gov.uk/faq/seeDocument.asp?topicID=1&documentID=96

гадното е , 4е има хора дето се връзват да им пращат пари.

тук никой нищо няма да ми направи, ако имам толкова пари. но ако погледнем реално дори и да осигуря добре семейството си и близки роднини пак ще останат и ще ги раздам за благотворителност. аз самолети и шкафове с диаманти не искам.

# 12
  • Мнения: 1 363
MariaButti, interesna info si namerila. Na moia poznata sestra i mnogo se beshe vurzala i razsurdila che az se namesih da ia predopredia.
Sega i izpratih linkovete da si chete.

 
A za parite i az na charity ste gi dam pochti vsichkite.

Общи условия

Активация на акаунт