Забременяване след раждане

  • 627
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 929
Някоя от вас забременявала ли е веднага след като е родила, имам предвид 3-4 месеца  след това? Ако има такива, моля, споделете какво е било, как сте се чувствали, родили ли сте или сте направили аборт - просто споделете.

# 1
  • Мнения: 2 271
Много по-лесно се забременява след раждане или аборт(разбира се ако не е по здравословна причина)!Оплодената яйчеклетка по-бързо се "обхваща" от маточната лигавица!И кърмата не пази!Случва се овулация без цикъл!
Като чувство не мога да ти кажа от собствен опит!Но моя позната забременя 1м след аборт и веднага разбра т.е.без да чака цикъла!Било същото кото предните й ТРИ бременности(раждала е само веднъж).Друга колежка не можа да дочака пьрвия цикъл след раждането!Сега има породени деца-едното е родено януари,а другото декември в същата година!

# 2
  • Мнения: 955
Когато баткото беше на 5 месеца реших, че сега е момента да правим и второто защото вече сме на годинки и ако се върна на работа след майчинство след това едва ли ще се навия на второ, а пък и тогава ще бъда вече съвсем дърта. Ето сега съм с две сладки бебета. Чувството е страхотно.
Трудно се гледат. Нямам никакво лично време. За протокола само искам да споделя, че нямам време да се изкъпя дори. Вечно трябва да ги набюдавам или обгрижвам, но не се оплаквам.
Това е за сега, трябва да приключвам, че малкото мрънка, а баткото вече ходи на ясли.

# 3
  • Мнения: 666
 След първата и втората бременнаост забременях 5 месеца след раждането ,понеже бях секцио и двата пъти направих аборт

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 50
Кърмата изобщо не пази от забременяване.От личен опит го знам-имам си породени бебета. Трудничко се гледат,но не се оплаквам.

# 5
  • Мнения: 3 929
Кърмата изобщо не пази от забременяване.От личен опит го знам-имам си породени бебета. Трудничко се гледат,но не се оплаквам.
Добре де, как разбираш, че си бременна, като нямаш цикъл? И то на време?

# 6
  • Мнения: 1 108
И аз това питам

Общи условия

Активация на акаунт