Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 453
  • 753
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Предишните теми:

Тема 1
Тема 2

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте! Някой ползвал ли е Даколен и какво е мнението ви за него? Гледам че в момента върви някаква промоция за 3 месечна програма и много се чудя дали да не се възползвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 293
имаше коментари, че нищо не помага

# 3
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Копирам си поста от предната тема:
Стаси, благодаря за новата тема! bouquet
Аз само се каня да почна хомеопатията  Confused Разболя се първо детето, после и аз, и още кретам. Надявам се скоро да започна и да имам добри резултати  Praynig

# 4
  • Мнения: 2
здравейте аз пих само една опаковка и имаше доста видим ефект,а все пак бях кърмила допреди 6 месеца,вече не пия по финансови причини  Simple Smile,пробвайте и вие

# 5
  • Варна
  • Мнения: 19
хей момичета как върви с хомеопатията? аз от 10 дена пия сабал и липокодиум и за сега нямам никакви положителни резултати  Tired споделете как е при вас  Thinking

# 6
  • Мнения: 567
Аз продължавам да пия хомеопатия, за сега съм заседнала на заветните 97 см  на  24 декември ще станат три месеца.Постижението си е супер 8 см Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 973
 Peace Запис от мен в темичката да се върна после назад да прочета кое е "вълшебното" нещо, което ще уголеми поне малко бюста ми  Mr. Green и да си върне прекрасната форма от преди.

# 8
  • Мнения: 100
Резултатът от Даколен май е 50-50. Сестра ми го пи, но не успя да изпие даже и една опаковка, т.като и се гадеше. Аз търся нещо, което да уплътни гърдите ми, т.като след кърменето се отпуснаха и станаха доста меки. Като чета мненията мисля като спра да кърмя да пробвам. Дано съм от тези, при които има ефект  Praynig

# 9
  • Мнения: 0
И аз искам само  уплътняване и стягане, не толкова сантиметри към обиколката. Много се чудя за този Даколен, че ако дам 100 лв, след това гади ми се , не гади ще трябва да си го изпия  Crazy

# 10
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Продължавам да се надявам на някакво чудо.  Praynig
Това вместо запис... Flutter

# 11
  • Мнения: 0
Мисля, че в другата тема има достатъчно мнения по Даколен, сега тук сме на нова вълна - хомеопатията. Следя темата с интерес и се надявам скоро да се направи това обобщение, за което стана въпрос на предната тема  Simple Smile Nature Snowman

# 12
  • Мнения: 567
момичета някоя от вас пие ли за възстановяване на бюста хомеопатия? и също искам да ви попитам някой пие ли chimaphila 9CH? Защото при мен доста добре действа  комбинацията от хомеопатичните и се чудя само при мен ли има ефект.Вкючих и лецитин на капсули.

# 13
  • Мнения: 6
момичета някоя от вас пие ли за възстановяване на бюста хомеопатия? и също искам да ви попитам някой пие ли chimaphila 9CH? Защото при мен доста добре действа  комбинацията от хомеопатичните и се чудя само при мен ли има ефект.Вкючих и лецитин на капсули.
явно при теб действа страхотно хомеопатията аз все още не мога да се похваля с резултати от 2 мес ги пия.Ти кога вкл лецитина и защо?

# 14
  • Мнения: 567
Лецитина го включий преди два дена,защото го дават като допълващо средство,той е соев изолат, а в соята има най-много фитоестрогени.

Общи условия

Активация на акаунт