До кога с тези пъпки ...

  • 1 740
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте Grinning Е, не съм фрапиращ случай, но все още имам неприятни пъпки по лицето, появяват се преди и след цикъл и докато изчезнат и хайде пак отново. Кожата ми е комбинирана - Т-зоната е мазна. Пробвала съм доста неща - Далацин Т, Зинерит, Виши (Норма Дерм), Авен, Еусерин и т.н. В момента съм с гелче на Actipur - доста добро е усещането след измиване, но все пак не виждам да ми е засияло лицето ... Мажа се от време на време с детското кремче на малкия (Бочко), пробвам разни маски, но явно нещо ми убягва newsm78 Хайде, който знае да помага Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 047
   От шоколадови изделия се появяват също. Хапваш ли често?

# 2
  • Мнения: 247
Всеки ден си хапвам шоколад Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 047
 Hands Clap

p.s - то си личи от аватара ти де, а също и от "на мама сладкишчето"  Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз имам същия проблем, шоколада го ограничих до 0 за два-три месеца, нямаше никаква промяна. Може да минеш на овесени ядки сутрин, обед и вечер, казват, че помагало  Grinning Според мен е на хормонална основа (докато бях бременна при всичкия шоколад др. подобни, които ядях, нямах никакви проблеми). Но аз не съм стигнала до изследване все още, нямам време да се заглеждам в огледалото  Embarassed. Успех!  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 164
Наистина ли мислите, че от шоколад излизат пъпки newsm78 аз също имам проблемна кожа и ям много сладко, просто имам чувство че не мога да го спра Embarassed, но ако знам , че няма да имам пъпки , ще се заинатя Twisted Evil аз си мисля, че причината е хормонална newsm78

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз не съм съгласна, че сладкото влияе. Братовчедка ми имаше същия проблем с пъпките, а тя хапва много сладко, когато беше в чужбина (и според нейните твърдения се е тъпкала със сладкиши) лицето и се изчисти. Според мен има много фактори като въздух, вода. Особено водата, която в България е ужасна! Отиди на козметик, който да ти поизчисти лицето(това не означава само пъпки, а и черни точки) и нека той да те насочи към нещо подходящо за теб. Успех!

# 7
  • sofia
  • Мнения: 125
И аз съм с този проблем- пъпките! Препоръчаха ми кремче "Имекс", мажа се от няколко дни и вече има видим ефект! Около 6-7 лв.- малка тубичка.Пробвай , дано и на теб да помогне!!

# 8
  • Мнения: 247
Ееее, това, че хапвам всеки ден не означава, че се тъпча Naughty  Имам нужда от малко шоколад, защото ме "зарежда" с енергия - малкото човече ме накара бързо да си възвърна килограмите и дори нямам желание да отслабвам повече (53 кг, 173 см) Май малко изкривихме темата, ама хайде нищо Grinning

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779
Не исках да кажа, че се тъпчеш, извинявай ако съм те засегнала. Исках да съм по-експресивна с цел да докажа, че сладкото не влияе върху кожата толкова колкото други фактори. Peace

# 10
  • Мнения: 247
Исках само да поясня, не целя да укорявам когото и да е Grinning Няма никакъв проблем, благодаря за отговорите на всички Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 82
Ееее, това, че хапвам всеки ден не означава, че се тъпча Naughty  Имам нужда от малко шоколад, защото ме "зарежда" с енергия - малкото човече ме накара бързо да си възвърна килограмите и дори нямам желание да отслабвам повече (53 кг, 173 см) Май малко изкривихме темата, ама хайде нищо Grinning
                                                                                                           Хапвай си шоколадче и не се притеснявай(щом и на кг не ти влияе)аз също не мога да живея без сладко и нямам намерение да го спирам.Само две три седмици след като родих започнаха много пъпчици да ми излизат(върнах се в пубертета   Crazy ),но сладкото няма нищо общо, всичко е на хормонална основа .Още не ми е идвал цикъла след раждането и се надявам да ми се изчсти лицето като започне да си ми идва.Една приятелка не лизва сладко,но има хормонални проблеми(на няколко пъти и бият инжекции да и дойде,защото не и достига някакъв хормон и не и е редовен цикъла)от които постоянно си има пъпки.Много ми е чудно как така си успяла да си възвърнеш формата за тия 4 месеца?Аз качих даже още след раждането,защото нито можем да се разхождаме в тоя студ с малката и се обездвижих,нито мога да се сложа на диета докато кърмя,ходя два пъти в седмицата на фитнес,но засега не виждам резултат  Sad Ако искаш си изследвай хормоните и ако ти е в повече или в по-малко някой хормон щи ти кажат какво да направиш Peace

# 12
  • Мнения: 32
Използвай маската Clear skin на AVON, помага. Мойто чело е ужасно, но откакто си я слагам (вечер се мажа обилно и на сутринта я отлепвам) положението се подобрява. А дали ще ядеш сладко или не, според мен няма никакво значение.

# 13
  • Мнения: 3 777
Шоколада не е толкова рисков фактор за пъпките.
Консервантите са по вредни. Но не можем да ги ограничим или да ги спрем.

# 14
  • Мнения: 1 735
крем,а как си с кафето и цигарите? Употребяваш ли ?

Общи условия

Активация на акаунт