.:.:. За заглавията на темите-ВАЖНО!!! .:.:.

  • 1 506
  • 2
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Вече няколко пъти получавам молба да пусна подобна тема, а и аз самата имах желание да го направя отдавна. Моля ви, когато пускате тема - заглавието да изразява поне част от идеята на постинга. Заглавия като "Помощ", "Споделям" са неясни и понякога хората просто ги подминават, а те може наистина да са важни. Моля ви, избягвайте тази формулировка на заглавията на темите.
Благодаря предварително  bouquet
Ще сменя някои от заглавията.

# 1
  • Мнения: 1 193
Здравейте всички,аз непрекуснато ровя тук с надежда да намеря НАДЕЖДА.Познато предполагам на всички.Прочетох тези дни за кетогенната диета една две статии и повече нищо не мога да намеря за нея,най-вече ме интересува някой прилага ли я в България.В момента съм се хванала за нея като удавник за сламка,но детето ми е със синдром на Уест и немога да се примиря.Ако някой знае нещо и сподели ще му бъда благодарна.

# 2
  • Мнения: 480
Здравей бебоче!Знам какво ти е и моята дъщеря бе с УЕСТ но слава Богу се откри причината и спряха гърчовете.Поддържам контакт с майка с която сме говорили за въпросната диета и от нея знам че има специална клиника където детето постъпва и се започва диетата и се наблюдава от диетолог невролог и педиатър.За всяко дете се съставя специална диета индивидуално.Мъча се от 2дни да се свържа с нея да взема телефоните но не успявам а и тя не влиза във форума.Мислех да ти отговоря като свърша работа но реших да те поуспокоя сега поне малко.Пак ще я търся и ще ти отговоря.

Общи условия

Активация на акаунт