Първи рожден ден - идейки

  • 635
  • 1
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Скоро дъщерея ни от порастнало бебче smile3504ще е вече мъничко момиченце  1swing- на цяла Една годинка. И понеже това ще й е Първият Рожден Ден /а и за нас също/, много ми се иска да го празнуваме възможно най-весело, т.е. с много дечица  smile3510 happy bd. И сега големият ми проблем е: къде в Пловдив предлагат такова организиране на детски/бебешки рожден ден. Средната възраст на човечетата, които ще дойдат е само 1 годинка, като ще има и три осеммесечни бебочета  ylinfant  ylinfant  ylinfant. Иначе дъщея ми не е проходила самостоятелно, а само като се подира на нещо. За сметка на това стршно е бърза в пъзенето newsm32. Значи ни трябва място с подходящи условия за този вид спорт newsm30
Ако има майки от Пловдив, които могат да помогнат с идея - пишете, моля ви Praynig Praynig Praynig!
Поздрави и благодарности  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
 В ТАЗИ тема са изброени някои от заведенията в Пловдив, където може да се празнува рожден ден.
Аз бих добавила и Пица "Верди" -ул."Славееви Гори" № 23 раб. време 11-23.30ч. - тел. 69 45 73 .
На долния етаж има досат голям детски кът. Клиентите на заведението го ползват безплатно. Водихме там Иво с племенницата ми и те доста се забавляваха, а за майките и татковците може да се избира от доста разнообразно меню. Това е сайтът им: http://www.pizzaverdi.com/

Общи условия

Активация на акаунт